Jezioro Mikołajskie Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Willa Katrin Ocena: 10

„Lokalizacja super. Z dala od centrum co dawało ciszę i spokój wieczorem i nocą co z małym dzieckiem jest dużym plusem mimo że pokój mieliśmy od ulicy, a jednak blisko gdyż spacerkiem zajmowało nam kilka minut dotarcie do centrum. Obsługa miła i sympatyczna. Zdecydowanie polecam.”

• Ach Mazury Ocena: 10

„Śniadania super smaczne, świeże, każdy mógł znaleźć coś smacznego. Obsługa bardzo miła i uczynna ! Bardzo czysto. Gorąco polecam !”

• Mrowisko Ocena: 8

„Lokalizacja super, blisko centrum, sam pokój bardzo komfortowy, jedynie minus ściany jakby z kartonu, słychać każda rozmowę u sąsiadów, generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, polecam”

• Pokoje Żabi Staw Ocena: 10

„Rodzinne podejście do osób miło sympatycznie ze wszystkim można się dogadać przyjazna atmosfera czyściutko bardzo bardzo polecam”

• Słoneczny Port Ocena: 10

„Obfite smaczne śniadania. Piękny widok z okna na jezioro.”

• „Pokój dwuosobowy, ciasny i brudny, wszystko skrzypi jak sąsiad za ścianą chodzi to wszystko skrzypi. Pokój dwuosobowy dla jednej osoby, masakra. Brak personelu.”

• „Super miejsce, super gospodarze. Na miejscu możliwość wypożyczenia SUP, Łódki, Rowerka wodnego. Pyszne śniadanka. Cisza i spokój 😊”

• „Czysty pokój, niedaleko spacerem do centrum Mikołajek. Spokój, cisza i przyjazny właściciel.”

• Hotelik Zełwągi Ocena: 10

„Czystość pokoju ok. Śniadania bardzo dobre. Bliskość do jeziora i prywatny pomost jest dużym plusem. Personel jest bardzo miły i uprzejmy.”

• „Wspaniała, niesamowita gościnność właściciela, pana Sebastiana, który nas przyjął i odprowadził. Udzielił także szczegółowych informacji na temat usług, rozrywki itp. Hotel jest bardzo czysty, w pokoju znajduje się duża łazienka, doskonałe łóżko, bardzo czysta pościel. Doskonała kuchnia na 1. piętrze, dużo naczyń, kuchenka mikrofalowa i lodówka. Istnieje możliwość grillowania i altany. Duży bezpłatny parking tuż pod oknami. Wspaniała lokalizacja - cicha, a jednocześnie blisko centrum. Z naszego okna widzieliśmy Jezioro Mikołajskie. Polecam hotel, życzę właścicielom rozwoju biznesu!”