Jezioro Mikołajskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Było bardzo czysto, fajna lokalizacja, wygodne łóżka Polecam”

• „Cudowne miejsce! Jesteśmy z rodziną zachwyceni i na pewno wrócimy. Domek nawet wygląda lepiej niż na zdjęciach, bardzo dobrze wyposażony, właściciele bardzo mili i pomocni. Bardzo polecam!”

• „Czystość,wyposażenie”

• „Przepiękne miejsce, cisza spokój, możliwość wynajęcia łódki, miejsce na ognisko, piękny czysty domek”

• „Bardzo dobra lokalizacja, oryginalny wystrój, Pani Natalia ;) dwa kibelki ,”

• „Przemili gospodarze,którzy podpowiedzieli jak ciekawie można spędzić tam czas. Pięknie zadbany teren, bardzo czyste domki.”

• „Przepiękny widok na malowniczą okolice”

• „Polecam! Duże, czyste, urządzone w ładnym stylu pokoje w swietnej lokalizacji z pięknym widokiem na jezioro.”

• „Bardzo dobry apartament. Możliwość wypożyczenia łodzi motorowych ze sternikiem lub bez oraz innego sprzętu wodnego. Atmosfera przyjazna. Polecam.”

• Apartamenty M&M Ocena: 10

„Pokój bardzo czysty, przestronny. Wygodne łóżka. Pan w recepcji bardzo sympatyczny i zaangażowany. Zostaliśmy miło przyjęci. Ogromny plus za basen czynny całą dobę. Woda w basenie 31 st - komfortowo. Śniadania smaczne, każdy wybierze coś dla siebie. Na pewno wrócimy.”