Jezioro Śniardwy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok”

• „Jedzenie było wyśmienite. Wcześniej byłem w Dubaju i nie ma co porównywać.”

• Pokoje u Emilii Ocena: 8

„Wszystko mi się podobało.”

• „Lokalizacja hotelu.”

• „Lepszej lokalizacji nie znajdziecie w Mikołajkach .Domek dokładnie taki jak w ofercie.Cena znakomita”

• „Lokalizacja, obsługa”

• „- śniadania różnorodne, bardzo smaczne - hotel umiejscowiony tuż przy Jeziorze Śniardwy - obsługa hotelowa - basen, sauna - czystość”

• Kurort Kameralny Ocena: 7

„Doskonała lokalizacja i piękny widok na jezioro. Miejsce do relaksu przed hotelem świetne. Można pić kawę i relaksować się patrząc na wodę. Wygodne łóżka. Bardzo dobre śniadanie i przemiła obsługa w restauracji. Polecam restaurację "Nóż w wodzie" Kucharz świetnie gotuje:) Jedzenie wykwintne. Miło było siedzieć w restauracji i słuchać muzyka grającego na pianinie.”

• „Miły pobyt obiekt dokładnie taki jak na zdjęciach .Sympatyczny właściciel Polecam”

• „Hotel jest świętnie usytuowany nad samym brzegiem jeziora, posiada parking i spacerkiem można dojść do centrum Mikołajek. Przestronny pokój, czajnik w pokoju, łazienka z prysznicem. Widok na jezioro z jacuzzi. Rozmaite śniadanie - wiele sałatek, dania na ciepło, duży wybór przekąsek, wędlin i serów.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Jezioro Śniardwy