2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Kraj południowomorawski – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kraj południowomorawski Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Nic”

• „Wszystko zgodnie z ofertą i zdjęciami, super taras, przestronny apartament”

• Apartmán X28 Ocena: 9

„Duża przestrzeń do wykorzystania przez gości.”

• „Bardzo ładny i czysty apartament. Dobrze wyposażony. W naszym wypadku korzystaliśmy z lokalu, żeby zrobić przerwę w trasie i sprawdził się doskonale. Super miły i zabawny właściciel przywitał nas domowej roboty nalewką i sprezentował domowej roboty drożdżówki na śniadanie dla całej rodziny - extra przywitanie pomimo późnej pory :D Super wygodne duże łóżko :D:D”

• „Apartament przestronny, blisko rynku, knajpek, sklepów. Na zapleczu kort tenisowy, dużo miejsca do posiedzenia w większym gronie”

• NaKonci Ocena: 10

„Wyjątkowe miejsce dzięki niezwykłym gospodarzom, którzy bardzo dbają o ten kawałek ziemi, o swoje kury, wszystkie zakątki z roślinami, a nawet jaskółki, które mają się tu wyśmienicie. W naszym apartamencie czuliśmy się jak w domu - zjedliśmy pyszną jajecznicę z jaj od szczęśliwych kurek, słuchaliśmy radia retro, spaliśmy w bardzo przyjemnej i pięknej pościeli, albo wypoczywali w fotelu przeglądając zebrane przez gospodarzy oferty wypoczynku w okolicy. Mogliśmy spędzać czas na dworze a nasze dwa pieski wylegiwać się na trawie. Było nam tu tak dobrze, że zrezygnowaliśmy z części zwiedzania, by pobyć w domu i ogrodzie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko.”

• „Lokalizacja bardzo fajna, podczas wycieczki rowerowej zatrzymaliśmy się tam na nocleg.”

• „śniadanie było bardzo urozmaicone i obfite.”

• Farma Holý Vrch Ocena: 9

„Otoczenie wśród zieleni, stadnina koni i pozytywny stosunek do zwierzat - podróżowaliśmy z naszym psem. Doskonałe miejsce podczas dalszych podróży na nocleg pośredni.”

• Saeli Apartments Ocena: 10

„Obiekt zadbany, czysty, dobrze wyposażony. Mieszkanie nr 2 na pietrze składa sie z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przestrzenną jadalnią oraz łazienki i WC. Kuchnia dobrze wyposażona w podstawowe akcesoria, dostępny był płyn do zmywania, nowy czysty zmywaczek, ręczniki papierowe. Okna skośne dachowe, nie słychać było ulicy. Doskonałym punktem tej lokalizacji jest parking wewnętrzny, za zamykaną bramą. Jest nawet duża altana na rowery. W ogrodzie mały domek dla dzieci ze zjeżdżalnią, piaskownicą i trampolina. Na terenie są co najmniej 4 apartamenty. Każdy apartament ma swoje miejsce do w altanie ogrodowej. Apartament nr 1 i 2 maja grille. Apartament nr 3 ma mały grill elektryczny na zewnątrz. W każdym apartamencie jest mała piwniczka z lokalnym winem - cennik za każde wino 8-10€. Miasteczko bardzo dobre na krótki nocleg w trasie. W mieście jest pełno vinotek z lokalnymi winami, często dostępne degustacje.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraj południowomorawski

na podstawie 89 453 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com