2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Kraj południowomorawski – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kraj południowomorawski Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Właściwie wszystko. Bardzo mili ludzie, cudny widok, fajne zwierzaki wokół, wszystko, co potrzeba jest na miejscu. Byliśmy w szóstkę na rowerach i mimo jednej łazienki i kibelka, daliśmy radę. Cudne widoki, eklektyczny ale fajny charakter apartamentu, bilard i piłkarzyki na miejscu (gra za monetę 10ks), duża przestrzeń, pełne wyposażenie z pralką i zmywarką, ja bym to powtarzał i powtarzał...”

• „Dom położony na cichym osiedlu, ogródek, za ogrodzeniem łąka i las, cicho i spokojnie. Kilka minut samochodem od domu sklepy, restauracje. Dom wyposażony we wszystko, czego potrzeba na urlopie. Sypialnie i łazienki czyste, zadbane. Czysta pościel i ręczniki. Bezproblemowe wi-fi. Kilka minut samochodem do Brna. Troskliwy i zainteresowany właściciel. Wszystkie zostawione dla nas instrukcje bardzo pomocne. Polecamy!”

• „Świetnie przygotowany apartament, w którym znaleźliśmy wszystko, co było potrzebne, nawet kapsułki do ekspresu :) Otoczenie zadbane i czyste. Super miejsce na wypady rowerowe. I co ważne, jest zamykane pomieszczenie na rowery, z miejscem do ladowania elektrycznych. No i nie można zapomnieć o przesympatycznych gospodarzach:) Bardzo dziękujemy :D”

• Chaty Pálava Ocena: 10

„Polecam wszystko było super”

• „Nowy obiekt z zamkniętym parkingiem (osobno płatnym) usytuowany przy samym centrum. Obok sklep spożywczy oraz browar z restauracją. Wszędzie blisko.”

• Apartmány Brno Ocena: 10

„Super miejsce w świetnej cenie. Wystrój trochę oldschoolowy, ale mi to nie przeszkadza. Ogólnie bardzo komfortowy nocleg. Czyściuteńko w pokoju, łazience i aneksie, całe miejsce pachnie świeżo wypraną pościelą. Bogato wyposażony aneks kuchenny (naczynia, garnki, kawa, herbata, czajnik, duża lodówka, kuchenka i mikrofalówka, okap, zlew, suszarka, płyny do naczyń itd.), duża łazienka z wygodnym prysznicem i umywalką oraz osobne WC, a także suszarka do włosów, książki i czasopisma - części wspólne na moim piętrze były na trzy pokoje i ani razu nie było kolejki mimo tego, że byłam w słoneczny weekend. Plusem jest aktywny wywiew w toalecie, który włącza się automatycznie po zgaszeniu światła. W pokoju wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku. Przemiła, świetnie mówiąca po angielsku obsługa. Wygodne łóżko. Okna dobrze wygłuszają ewentualne hałasy z ulicy. Bezproblemowy sposób wymeldowania. Bardzo ciekawie zaaranżowany budynek, ma trochę włoski klimat :) Do centrum spacerkiem kilkanaście minut.”

• „Pobyt 1 noc. Wszystko co potrzebne do przygotowania posiłku jest na miejscu. Apartament przestronny, blisko centrum. Łóżka wygodne. Sklep spożywczy w pobliżu. W sam raz na zwiedzanie, odpoczynek”

• „Czyste i wygodne mieszkanie. Dobry internet. Miła niespodzianka- zimne piwo w lodówce 🤓”

• „Naprawdę wszystko”

• Penzion Sloup Ocena: 10

„Bardzo ładny i czysty apartament w pięknej okolicy. Dobrze wyposażona kuchnia, wygodna łazienka. Z okien piękny widok. Dookoła tereny spacerowe. Na miejscu parking. Można przyjechać z psem.”