2. Recenzije hotela u državi Maldivi
  3. Recenzije hotela u regiji Kaafu Atoll
Kaafu Atoll Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Kaani Grand Seaview Ocena gostiju: 9

„Lokacija odlična, osoblje uglavnom uslužno,hrana solidna...”

• „Prelepa, udobna i cista smestajna jedinica. Osoblje izuzetno ljubazno. Mogucnost organizacije izleta preko hotela. Transfer u organizaciji hotela od i do aerodroma. Sve je bilo savrseno.”

• Paradise Retreat, Maafushi Ocena gostiju: 1

„Dopalo mi se jedino to sto sad znam da preko Bookinga nikad nigde vise smestaj necu rezervisati,jer su oni krivac sto sam prevaren”

• Arena Beach Hotel Ocena gostiju: 6

„Smestaj je na odlicnoj lokaciji, sve je cisto. Sto se tice osoblja ljubazni su ali ne bas preterano, cim ih nesto pitas prave se da ne razumeju. Bas dosta naplacuju prevoz od aerodroma do smestaja i obrnuto. Nama su hteli da naplate 200e za dvoje od aerodroma do smestaja iako je bilo 10ak putnika( a samo je zagovoreno za nas), danima smo ih pitali da nam to rese i na kraju smo uspeli i naplatili 50evra. Kada smo isli od smestaja do aerodroma naplatili su 160e jer smo sami bili u camcu a drugim camcem su poslali druge putnike, tako da su svima posebno naplatili( a njihov izgovor je bio da drugi ne zele da putuju sa nama , a nama isto rekli)”

• Kaani Grand Seaview Ocena gostiju: 10

„Lokacija je izvrsna i gospodin Tigar je kralj!!!!!”

• Sun Siyam Olhuveli Ocena gostiju: 6

„Локација”

• Arena Beach Hotel Ocena gostiju: 10

„U ovom hotelu mi se sve dopalo. Osoblje je veoma fino, nasmejano i kulturno, spremno u svakom trenutku da vam pomogne i objasni šta god da vam treba. Sobe su prelepe i čiste! Pogled sa terase na more je prelep! Hrana u hotelu je preukusna! Hvala svim kuvarima koji su spremali prelepu hranu tokom mog boravka! Wale sa recepcije je zaista divna! U hotelu imate sve što vam treba! Ležaljke i suncobrani su besplatni na plaži hotela! Ono što je posebno važno pomenuti je to da nam je osoblje ponudilo sobu i tuširanje nakon odjavljivanja iz sobe, jer je naš let bio kasno tog dana. Mala sugestija, jastuci u sobama bi mogli biti udobniji. Hvala vam za prelep boravak i pravi doživljaj Maldiva!”

• Sky Beach Maldives - Dhiffushi Ocena gostiju: 10

„Recepcioner Chamila je super domacin, tako nam je pomagao, upucivao, ko da smo bili njegovi lichni gosti kod kuce, hrana je bila izvrsna, svakog dana je prolazio room service, vraticemo se sigurno na prolece, normalno najvishe zbog Chamila.”

• Three Inn Ocena gostiju: 3

„Ljubaznost osoblja, blizu aerodroma”

30 najboljih hotela u regiji Kaafu Atoll

na osnovu 43 579 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu