2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Kaafu Atoll – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Kaafu Atoll Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Nirili Villa Ocena: 10

„Cena jest bardzo bardzo niska w porównaniu do jakości, było bardzo czysto, personel bardzo o to dbał dzień w dzień, pomagał dosłownie ze wszystkim, informował o eventach w okolicy, pomagał z transportem, jedzenie było bardzo dobre i był spory wybór. Personel z chęcią opowiadał o kulturze, oprowadzał, organizował czas, abyśmy się nie nudziły. O co nie poprosiłam zawsze mogłam liczyć na pomoc. Pokoje bardzo ładne i wygodne.”

• „Przesympatyczny personel, dobre śniadanie, w centrum wyspy”

• Starry View Ocena: 10

„Dobra lokalizacja, darmowy transfer lotniskowy, świetny kontakt z obiektem, śniadanie wliczone w cenę.”

• „Pokój nasz znajdował się bardzo blisko plaży Sympatyczny właściciel i obsługa Hotel oferuje dużo atrakcji atrakcji do wyboru Skorzystałam z snorkelingu, bardzo polecam! Fascynujący świat roślinności podwodnej, żółwie i bogactwo kolorowych ryb na wyciągnięcie ręki Pomocni i życzliwi opiekunowie, oferują też sprzęt”

• Si! Beach House Ocena: 9

„Czysto, dobre śniadania. Pomocny personel. Bardzo polecam!”

• „Personel był bardzo pomocny i zasługuje na 10p”

• RIJ Hulhumale Ocena: 7

„Obsługa miła i zawsze pomocna, gospodarz dbał o zapewnienie różnych atrakcji w okolicy. Przepyszna kuchnia w restauracji.”

• h78 Ocena: 9

„Ladny widok z pokoju na ocean. Winda w hotelu.”

• Isla Dhiffushi Ocena: 10

„sniedanie zdecydowanie odbiegajace na plus w porownaniu z innymi tego typu lokalizacjiami na miejscu”

• Eden Blue Ocena: 10

„Piękne miejsce i wspaniali gospodarze. Pyszne śniadania.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Kaafu Atoll

na podstawie 26 862 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com