2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Kalutara District hodnocení penzionů a B&B
Kalutara District Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Manel Villa Průměrné hodnocení: 10

„Za nás naprostá spokojenost.Majitel rád se vším pomohl a byl velice ochotný.Tohle ubytování doporučuji.Krasna soukromá pláž a příjemné ubytovani“

• Little Paradise Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo na krásném místě. Moc se nám líbil bazén hned před pokojem na schlazení a osvěžení. Klimatizace uvnitř apartmánu je k nezaplacení. Koupili jsme si ve městě za pár korun ryby a majitel nám je perfektně ugriloval a připravil nádherné večerní sezení. Děkujeme a vřele doporučujeme.“

• Shangri-lanka Villa Průměrné hodnocení: 5

„Bazén.“

• Holiday Nest Bed & Breakfast Průměrné hodnocení: 9

„Nikdy jsme nezažili tak příjemné lidi, jako je pan hostitel a jeho manželka. Jsou to neuvěřitelně hodní, milí, spolehliví a srdeční lidé! Pan hostitel nám dal opravdu cenné rady o Sri Lance. Pokoj byl čistý, postel byla pohodlná a měli jsme k dispozici balkón. Snídaně byly moc dobré, vždy se nás pan hostitel zeptal, co bychom si k snídani dali.“

• Thara Cabana Průměrné hodnocení: 8

„Misto je to paradni, kousek od plaze jen staci prejit koleje obejit hotel a jste na krasne plazi. Snidane byla prvni den bohata, ale dalsi dny uz to takove nebylo.. toastak a ovoce my neprijde na SriLanku dostatecne a ve srovnani dalsimi misty to bylo podprumerne a kdyz se k tomu prida neprijemny zapach z koupelny, tak bych priste volil jinak..“

• Wimala B&B Průměrné hodnocení: 7

„Paní Wimala a její domácí večeře .“

• FEEL Villa Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá rodina❤️vše zařídí i letištní transfer 👍“

• Bay Street Průměrné hodnocení: 10

„Velké soukromí, výborná obrovská snídaně, moc příjemní provozovatele, skvělá atmosféra.“

• Zum Deutschen Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné prostředí v klidné části. Čisté ubytování s klimatizací. Překrásná zahrada a čistý bazén. Majitel velmi ochotný a vstřícný. Snídaně s výhledem na krmící se papoušky a další druhy ptáků.“

• Susee Villa Průměrné hodnocení: 10

„Majitel byl milý a ve všem nám vyhověl. Výborná snídaně i večeře.“

Kalutara District – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 1 542 recenzí B&B a penzionů na Booking.com