2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Kandy District hodnocení hotelů
Kandy District Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• The Castle by Don Louis Průměrné hodnocení: 9

„Trochu dál od města ale krásné místo. Snídaně chutné, jen 2 dny po sobě stejné. Krásný pokon 204 na konci chodby - doporučuji. Výhled na kopce z pokoje.“

• Cloud Nine Průměrné hodnocení: 9

„Milý majitel, nádherný výhled, dobrá snídaně, pěkný pokoj. K dispozici rychlovarná konvice, hrnky, skleničky a příbory.“

• Nature Walk Resort Průměrné hodnocení: 2

„Místo“

• Rivora Heights Průměrné hodnocení: 8

„hotel je na kopci, takže 10 min procházka od jezera v Kandy, je nutné s tím počítat. Restaurace v 5. patře s nádherným výhledem, snídaně výborná.“

• Hotel See Kandy Průměrné hodnocení: 8

„Krásný velký pokoj, balkon s nádherným výhledem na město a jezero. Velký bazén vhodný pro osvěžení a dostatečně velký i pro plavání. Personál sice nemluví moc dobře anglicky, ale je ochotný a snaživý. Když jsme si řekli o obměnu snídaně (po 3 dnech stejných toastů s omeletou a ovocem), vyhověli nám.“

• Hotel Cassendra Průměrné hodnocení: 9

„Krásný výhled z hotelu. Doplatili jsme si snídani,která byla výborná a dostačující.“

• Mount Blue Kandy Průměrné hodnocení: 9

„Vyhled z pokoje, bazenu i restaurace božský. Personal moc mily. Koupelna mohla byt cistejsi. Ale jinak vse v poradku. Pokoje taky moc hezke. Snidane dobre.“

• Royal Retreat Kandy Průměrné hodnocení: 10

„Velice ochotný a vstřícný personál, čistý pokoj s klimatizací.“

• Witherspoon Lodge Průměrné hodnocení: 9

„K hotelu se bohužel nedostanete klasickým autem. Takže jsme museli kus cesty šlapat i s taškami do prudkého kopce. Na to vás dopředu nikdo neupozorní. Každopádně velmi příjemná majitelka, která nám po příchodu ihned připravila studený fresh džus. Pokoj čistý s pěkným výhledem na město. Jediným problémem byla klimatizace, ze které nám uprostřed večera začala téct voda. Paní majitelka poskytla kbelík :). Snídaně vynikající.“

• Serene Kandy Průměrné hodnocení: 10

„bazen“