2. Recenzije hotela u državi AUT
  3. Recenzije hotela u državi AUT
Koruška jezera Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Haus unter Gerlitzen Ocena gostiju: 9

„Lokacija odlična, domaćin ljubazan, toplo, čisto. Sve preporuke od nas.”

• „The Best! ⭐⭐⭐⭐⭐”

• KAISER'S Freundschaft Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlicno - higijena, opremljenost, lokacija i osoblje.”

• Klagenfurt`s Loft Ocena gostiju: 10

„Savršen stan na odličnoj lokaciji, čist, komforan, topao... Mi smo bili prezadovoljni sa smeštajem. Iskreno preporučujem svima, posebno porodicama sa decom.”

• „Odličan internet, dobro grejanje, prostran apartman.”

• HeRo´s Home Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlično, lokacija je super i ima dobro mesto za parking. Apartman je prostaran i ima sve što je potrebno. Mesto je tiho i izolovano, a na 20 minuta hodom ste već u centru. U blizini imaju prodavnice, kao i lepo šetalište kroz šumu. Sve u svemu veoma lepo iskustvo. :)”

• Kozma Apartment Gerlitzen Ocena gostiju: 10

„Veoma ugodan i odlično opremljen apartman, odlična i vrlo mirna lokacija. Predivna terasa, vlasnici susretljivi i na raspolaganju za sve upite. Definitvno se vraćamo prilikom ponovnog skijanja.”

• „Izuzetno čist i prostran apartman sa obezbeđenim parking mestom i opremljen tako da poseduje sve što je potrebno za udoban boravak. Laka prijava i odjava i izuzetno prijatana komunikacija sa vlasnikom .”

• „Pogled je izuzetan”

• Landhaus Pölzl Ocena gostiju: 10

„Gotovo sve je idealno , apartman je prelep, domaćica jako ljubazna , bilo je toplo u apartmanu, od pribora u kuhinji smo imali apsolutno sve.”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Koruška jezera

na osnovu 57 489 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu