2. Tanzanie hodnocení hotelů
  3. Tanzanie hodnocení hotelů
Kaskazini 'A' Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Tamu Tamu Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Vše se nám moc líbilo Ochotný personál, nádherná příroda a skvělá pláž Děkujeme :-D“

• Crystal Beach Nungwi Průměrné hodnocení: 10

„Nemohli jsme si vybrat lépe! Krásná pláž přímo u hotelu, úžasný personál, skvělá hotelová restaurace. Určitě navštívíme rádi znovu. Děkujeme za krásnou dovolenou!“

• Atii Garden Bungalows Průměrné hodnocení: 9

„Mám nejraději ubytování v krásně upravené zahradě plné zeleně. Fatima na recepci byla velice nápomocná.“

• AHG Waridi Beach Resort & SPA Průměrné hodnocení: 10

„Nadherne upravena zahrada, krasne ubytovani s vyhledem na more, primy vstup na 10 km plaz, moznost pujcit si kola, masaze, jidlo, personal a animacni aktivity (zvlaste streching a aqua gym). Pokud znovu na Zanzibar, tak nejspis do Waridi Beach Resort.“

• TIANDE Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 9

„snídaně byla chutná, a dostačující, personál byl úžasný.“

• Aquarium Beach House Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně byla velmi chutná, čerstvý fresh bez přídavku cukru i vody, ovoce, omeleta, 2 ks toaasty, vajíčka, párek (ovšem s tím českým nesrovnatelný - mnohem lepší) . Jednoduché, servírované, ale vynikající. Restaurace s pískem přímo u pláže, možno sestroupit po schodech přímo do moře“

• Tanzanite Beach Resort Průměrné hodnocení: 6

„Lokalita se nám líbila, personál byl velice příjemný a pokoje čisté.“

• Malika Nungwi Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Dostačující a dobrý výběr na snídani. Pozorný a usměvavý personál“

• Casa DantesVoyage - SPA Průměrné hodnocení: 10

„Krásné stylově ubytování“

• Sandies Baobab Beach Zanzibar Průměrné hodnocení: 8

„Poloha na plazi bez velkych prilivu a odlivu, lehatka i slunecniky k pouziti zdarma“

Kaskazini 'A' – 30 nejlepších hotelů