2. Nepál hodnocení hotelů
  3. Nepál hodnocení hotelů
Kathmandu Valley Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Acme Inn Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně v klidu a pohodě, vyhovující. Hotel je v Thamelu kousek od hlučných uliček, takže v pohodě. Byl tam klid, je tam pěkná zalená zahrada, možnost jíst venku.“

• New Hotel Panda Průměrné hodnocení: 10

„Výběr hotelu New Panda z množství dalších v Thamelu považujeme za skvělou volbu z důvodu výborné lokality ( 5 minut chůze od Czech pub), ceny a standartu vybavení pokoje.Velmi se nám líbila terasa v 5. Patře ( je i výtah) kde jsme si denně užívali posezení s výhledem na Monkey Hill a východy slunce. V okolí jsou prima restaurace,obchody a dokonce lezecké centrum. Při příští návštěvě Kalthmadů se znova ubytujemw v tomto hotelu. Poděkování personálu hotelu, který byl všestrane nápomocen a při objednávání taxi jme tak získávali dobré ceny:)).Eva a Ivo“

• Hotel BnB Mhepi Průměrné hodnocení: 10

„Malý hotýlek s velmi příjemnou atmosférou, čisté a prostorné pokoje, krásná zahrada s posezením, skvělé jídlo a skutečně velmi laskavý a nápomocný personál. Moc doporučujeme.. 🙂“

• Courtyard Pujan Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Super personal ochotny pomoci i nad ramec - koupili letenky, poradili, zaridili levny odvoz. Dale velke pokoje v dobre lokalite.“

• SWARGA HERITAGE HOTEL - A TRADITIONAL STAY Průměrné hodnocení: 10

„Úžasný a velice čistý hotel, který je oázou klidu v bláznivém Kathmandu. Veškeré vybavení bylo moderní a stylové. Moc jsme si pobyt užili. Snídaně výborná a personál milý a ve všem nápomocný. Děkujeme za zážitek“

• Hotel Amaryllis Kathmandu Průměrné hodnocení: 7

„Poloha a zahrádka s posezením. Snídaně.“

• Kathmandu Garden Home Průměrné hodnocení: 10

„Za mě nejlepší ubytování v Káthmándú - levne, čisté a bezpečné“

• Hotel Encounter Nepal & Spa Průměrné hodnocení: 9

„Ochota personálu, dobrá snídaně“

• Karma Hotel Nepal Průměrné hodnocení: 9

„Hotel v centru hlavního města, ve čtvrti Thamel. Solidní kvalita na místní poměry. Není to Evropa :-) Personál ochotný, vstřícný, zajistil dle požadavku výlet na celý den po Káthmándú a okolí, auto s řidičem a průvodcem. V ceně ubytování byla bezplatná doprava z letiště. Snídaně jednoduch, ale v pohodě. Jinak je možno posnídat kdekoliv, obrovské množství restarací, hospod bary, street foods atd. cca 300 m CzechPub. Recepce zajistila i taxík na letiště k odletu, to jsme již platili, spolehlivost. Spokojeni.“

• Heritage Home Dhulikhel Průměrné hodnocení: 10

„Na ubytování jsme v rámci studijní stáže strávily 2 měsíce a zkušenosti jsme měly výhradně pozitivní. Přístup personálu byl vždy vstřícný, pokoje byly prostorné a čisté, snídaně vynikající. Majitel hotelu neměl problém nám kdykoliv vyjít vstříc, např. nechal nám veškerá zavazadla bezplatně v kanceláři hotelu i po ukončení stáže, kdy jsme vyrazily na trek.“

Kathmandu Valley – 30 nejlepších hotelů