2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Kaunertal Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pobyt był dla mnie bardzo satysfakcjonujący .Obiekt jest położony z boku drogi dojazdowej na lodowiec około 600m od bramki wjazdowej na płatną drogę" Kaunertal Road". Ponieważ jeździliśmy na nartach zależało nam na wyżywieniu HP i takie mieliśmy. Śniadania były obfite, ale praktycznie co dziennie takie same i to jedyne zastrzeżenie jakie można by mieć .Kolacje - codziennie dwa drugie dania do wyboru ,zupka, deser i oczywiście bufet sałatkowy . Wszystko bardzo smaczne i ładnie podane. Zupełnie i to mega pozytywnie zaskoczył nas fakt, iż w ramach kolacji dostępne napoje kawa ,herbata ,soki, piwo oraz białe i czerwone wino były wliczone w cenę - co w Austrii spotkałam po raz pierwszy . Personel bardzo sympatyczny i otwarty na ewentualne potrzeby klienta. Pokój w części SMART bardzo praktyczny i przestronny .Cały pobyt oceniam bardzo pozytywnie i chętnie tu wrócę”

• Hotel Tia Monte Ocena: 8

„Lokalizacja i obsługa super.”

• „Bardzo dobre śniadanie. Czysto przytulnie.”

• Hotel Tia Apart Ocena: 6

„basne w cenie karnetu”

• Ferienwohnung Rust Ocena: 10

„Gospodyni przemiła i bardzo pomocna, apartament świetnie wyposażony, widać dbałość i perfekcję w każdym elemencie. W dniu przyjazdu czekały na nas upominki w postaci butelki wina i przysmaków dla dzieci. Wspaniałe górskie panoramy za oknem i na przytulnie urządzonym tarasie.”

• „Dobre śniadanie ,a przede wszystkim co nie jest oczywiste bardzo dobra kawa . Person świetnie przygotowany na gości na diecie Glutenfree / co rano czekało ciepłe pieczywo bezglutenowe , a wieczorem specjalnie przygotowany posiłek . Hotel bardzo czysty z ładnie urządzonymi pokojami i nowoczesnymi łazienkami, położony w centrum miasteczka-blisko do sklepu spożywczego, na pływalnie, tuż obok sklep sportowy i wypożyczalnia . Plus za duży parking za budynkiem.”

• „Wspaniale posiłki, lokalizacją, codzienne sprzątanie.warunki świetne.”

• „Apartament prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach! Przestronny salon z dwiema dużymi sypialniami, każda z osobną łazienką. Czyściutko, kuchnia wyposażona we wszystko!Gospodyni przemiła!Mieszkanie godne polecenia. My jeździliśmy do FLS, dojazd około 20 minut.”

• „Wspaniała lokalizacja, dobre śniadania.”

• „pokoje czyste ,znakomite śniadania i kolacje , położenie hotelu w bajecznej okolicy polecam serdecznie”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Kaunertal