Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Turcija - viesnīcu atsauksmes
  3. Turcija - viesnīcu atsauksmes
Kemera Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Mercan Bungalow Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Klusums un miers un jauks dārzs kurā aug apelsīnkoki, zem kuriem dienas vidū šūpuļtīklā patverties no saules. Lieliskas brokastis. Saimnieks mūs sagaidīja arī ļoti vēlā vakarā , kad ieradāmies“

• Edem Flower Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Man ļoti patika viesnīca, tīri numuriņi, atsaucīgs personāls, klusa vieta, privāts peldbaseins iekšpagalmā, piekdienas un sestdienas vakarā dzīvā mūzika.“

• L'Oceanica Beach Resort Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Pieejamas dažādas aktivitātes“

• Dosinia Luxury Resort-Ultra All Inclusive Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti patika viesnīcas atrašanās vieta. Viesnīcas teritorija bij ļoti liela, skaista un sakopta. Ideāla vieta ģimenēm ar bērniem. Viesnīcai ir 6 baseini no kuriem 2 atrodas iekštelpās 1 pieaugušo un otrs piemērots maziem bērniem un abi ir apsildāmi. All inclusive tik tiešām ir all inclusive 👍🏼 Viesnīcai ir ļoti labs WiFi, kas nelika vilties. Nespēju visu šeit aprakstīt taču, ja dodaties atpūtā ar ģimeni un ne tikai tad noteikti izvēlaties Dosinia viesnīcu 👍🏼“

• Grand Viking Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Paldies par lielisko atpūtu viesnīcas darbiniekiem, it sevišķi Duygu, Jevgenia un puisim pie bāra- Hasan. Paldies istabenēm par kvalitatīvi veiktu darbu. Istabas katru dienu tika iztīrītas un papildinātas ar ūdeni. Viesnīcas personāls ir augstā līmenī. Ātri atrisina dažādas problēmsituācijas, piem., mūsu viesnīcas numurā bija salūzis fēns, personāls iedeva mums citu; atteicāmies no rezervētā SPA, atgrieza mums naudu. Viesnīca ir ļoti tīra, labas ēdienreizes, tiek regulāri nodrošināts autobuss uz pilsētas centru un pludmali. Skaisti skati uz kalniem un laba atrašanās vieta- netālu no centra. Viesnīcā ir pieejami apskatei arī bruņurupuči.“

30 vislabākās viesnīcas reģionā Kemera

Balstoties uz 28 474 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā