2. Indie hodnocení hotelů
Kerala Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• BAVA Lalitha Retreat Center Varkala Průměrné hodnocení: 2

„Špatný pokoj“

• ABRU'S Holidays Průměrné hodnocení: 7

„Přístup ubytovatele velice vstřícný, byl velice milý, ochotný a poradil se vším, co jsme v místě potřebovali vědět. Umístění ubytování je velice výhodné vzhledem k blízkosti vlakového nádraží a přístupu na pláž“

• Landy Queen Průměrné hodnocení: 10

„Byla jsem v Munnaru potřetí a zatím nejlepší ubytování. Čisto bez zatuchlého smradu a vlhka.“

• Lake Palace Family Resort Kumarakom Průměrné hodnocení: 9

„Velmi příjemné ubytování v krásném místě. Čisto, ochotný personál, ve velkém vedru jsme ocenili koupání ve venkovním velmi dobře udržovaném bazénu.“

• DREAM HOUSE Průměrné hodnocení: 10

„Výhled, prostorné, velké terasy, čisté, kuchyňka“

• Wild Window - Forest View Homestay Průměrné hodnocení: 9

„V tomto ubytování bylo skvělé úplně všechno. Kdo sem přijíždí za klidem a přírodou, tak bude nadšen.“

• Jungleview Home Stay Průměrné hodnocení: 9

„Velmi milé ubytování rodinného typu. Je zde heslo-přišel host a odjíždí přítel. A v tomto duchu to tak opravdu je. Každý den káva nebo čaj jako milá pozornost. A k tomu umístění úplně na okraji rezervace, takže pozorování ptáků, opic i dalších zvířat přímo z posezení u pokoje. Krásná zahrada a klidně místo.“

• Marari Das Beach Villa Průměrné hodnocení: 10

„Super lokalita blízko pláže, skvělé snídaně a milá paní majitelka.“

• Kochi Bella Villa Průměrné hodnocení: 10

„Výborný pan domácí. Poradil, zařídil,dovezl.“

• Fool's Paradise Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování, pokoje čisté, skvělý servis ze strany hostitelů☺️bylo možno si u nich objednat vajíčka ke snídani, jídlo na obèd, nosili nám sami od sebe k bazénu ovoce, moc příjemné prostředí za svělou cenu, doporučuji!🌞“

Kerala – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 57 422 recenzí B&B a penzionů na Booking.com