2. Irsko hodnocení hotelů
  3. Kerry hodnocení penzionů a B&B
Kerry Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Druid Cottage Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá atmosféra, pan je moc prijemny“

• Slieve Bloom Manor Hostel Průměrné hodnocení: 9

„Velice krásná kuchyňka, veškeré zařízení potřebné pro snídani, plně vybavená lednice, mnoho zrcadel, velice příjemné prostředí.“

• The Coastguard House @ Tigh T.P. Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování hned u pláže, krásné výhledy z pokoje, úžasná kuchyně v místní restauraci a to díky Radce, která je velmi milá, ochotná a výborně vaří. Určitě se sem rádi vrátíme.“

• Kells Bay House and Gardens Průměrné hodnocení: 8

„Hotel byl vážně krásný a okolí nádherné, velmi příjemný personál a vynikající jídlo.“

• Dingle Marina Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně byly vynikající, ne bufet (to pouze sladké pečivo), ale byla možnost výběru různých zajímavostí, které byly připraveny na požadovaný čas. Vzorný a příjemný dámský personál. Na pokoji kávovar a příprava čaje bez omezení. Nádherný výhled na přístav a záliv městečka Dingle.“

• Cill Bhreac House B&B Průměrné hodnocení: 10

„Vstřícné přivítání. Krásný a velmi vkusně vybavený dům. Společné prostory jsme nevyužili, protože jsme trávili zbytek odpoledne a večer v nedalekém Dingle, kam je to pěšky kolem 15 minut. Snídaně měla domácí parametry, slušný výběr. Nádherná příroda a okolí, což platí o celém poloostrově.“

• Douglasha House V93RX64 Průměrné hodnocení: 10

„Milá a ochotná paní majitelka, která nám dobře poradila i s výběrem restaurace v Killarney. Samotný penzion je velmi útulný a vkusně zařízený. Snídaně jsme vhledem k našemu brzkému vstávání měli vždy připravené v dobře zařízené jídelně. Měli jsme prostorný pokoj i s šatnou, pohodlné postele, všude čisto, na pokoji byla i varná konvice a dóza s čajem.“

• Killaran House Průměrné hodnocení: 10

„Super poloha blízko centra, přitom v klidném domě s vlastním parkovacím dvorem. Pohodlné postele a dobře vybavená koupelna.“

• 19th Green Guesthouse Průměrné hodnocení: 9

„Super lokalita na kraji města, kousek od národního parku. Snídaně byla velmi chutná, pestrý výběr.“

• Earls Court House Průměrné hodnocení: 9

„Výborná snídaně, pohodlné, kousek do centra.. Doporučili nám Danny Mann Pub na večeři, úžasné jídlo a dobrá hudba.“

Kerry – 29 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 92 949 recenzí B&B a penzionů na Booking.com