2. Irlandia – opinie o hotelach
  3. Kerry – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kerry Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko. Miejsce cudne.”

• „Piękny widok z okien domu. Dobra lokalizacja, blisko plaża.”

• „Dom jest super. Wszystko zgodne z opisem. Rewolucyjny widok na Marine i przepiękne góry. Kontakt z właścicielem 10/10 Serdecznie polecam.”

• „Niesamowity widok z każdego okna! Dostęp do oceanu i jego bliskość. Kompletne mieszkanie z wyposażeniem. Bardzo mili właściciele. Dom na uboczu! Cisza, spokój. Ogromne miejce parkingowe obok domu. Blisko pląza miejska o niewyobrażalnej wielkości i z parkingiem. Super wposażony sklep przy plaży. To naprawdę super lokalizacja! Jestem zadowolony, że spędziłem tam czas.”

• „Bardzo dobra lokalizacja.”

• „Świetna lokalizacja, bardzo miłe gesty ze strony właścicieli czyli mimo braku w opcji śniadania zostawienie gościom chleba masła dżemu, a nawet ciasteczek oraz darmowej wejściówki na klify”

• „Wszystko”

• „Wszystko w jak najlepszym porządku”

• „Domek znakomity polecam czyściutko spokojnie fajny klimat domek z kominkiem”

• „Bardzo duży apartament położony na parterze większego kompleksu w bardzo spokojnej okolicy. 2 duże sypialnie z prywatnymi łazienkami oraz duży salon z aneksem kuchennym. Mnóstwo miejsc parkingowych bezpośrednio przed budynkiem. Ogrzewanie w każdym pomieszczeniu ustawiane indywidualnie według potrzeb. Czytelna i przejrzysta instrukcja korzystania z bojlera elektrycznego. Bezproblemowa dostępność ciepłej wody przy 4 dorosłych osobach.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kerry

na podstawie 23 299 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com