2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Thajsko hodnocení hotelů
Koh Phangan Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Palita Lodge - SHA Plus Průměrné hodnocení: 8

„Dokonala plaz hned pred hotelem. Perfetni cista a pruzrazna voda. Krasnz bazen ve stinu stromu a s vyhledem na more. Personal byl ochotny.“

• Maehaad Bay Resort - SHA Plus Průměrné hodnocení: 9

„Velmi příjemné prostředí kolem hotelu. Hotel velmi čistý a útulný. Personál velmi usměvavý a nápomocný. Pokoje čisté. Velmi spokojeni s tímto hotelem. V klidové části ostrova takže plně vyhovoval.“

• Sarana Bungalows Průměrné hodnocení: 10

„Amazing place“

• Princess Paradise Koh Phangan Průměrné hodnocení: 8

„Resort je opravdu nádherný. Je tam naprostý klid a velmi útulná atmosféra.Večer všude svítí světýlka a je to opravdu nádhera. Pokoj byl velmi prostorný, ale koupelna docela maličká, u sprchy nebyl závěs ani zástěna, takže mokro bylo po celé koupelně. Snídaně byly výborné, část byla bufetová a část si objednáváte. Celkově lokalita ubytování je celkem daleko od všeho dění, takže bez skútru se neobejdete, pokud budete chtít vyrazit na noční trhy apod.“

• The Sea Resort Haad Rin Průměrné hodnocení: 7

„Krásné klidné místo, úžasné ubytování, skvělý bazén“

• Da Kanda Villa Beach Resort Průměrné hodnocení: 10

„Neustále milí personál, se vším nám vždy pomohl. Krásné vybavení, bazén, bar na pláži.“

• Haad Salad Villa Průměrné hodnocení: 9

„Velmi krásné ubytování u pláže. Pokoj byl prostorný, velká postel, velká lednice, rychlovarná konvice a hrnečky+sklenice. Koupelna velká, voda tekla příjemně teplá, dala se regulovat. Hezké sezení na balkónku. Na recepci je možné si doplnit zdarma vodu do lahve, udělat čaj nebo kávu či vzít banán. Skvělá služba navíc! Restaurace vařila výborně. Doporučuji si dát večer barbeque :) Ceny normalní na oblast, stovnatelné s ostatními. Personál moc příjemný.“

• Billabong Hotel and Cafe Průměrné hodnocení: 10

„Majitel se neustále zajímal jestli je vše v pořádku, se vším nám pomohl/ poradil, dal nám spoustu skvělých tipů.“

• Baan Manali Resort Průměrné hodnocení: 10

„Strávili jsme zde 4 noci - 3 rodiny a 3 malé děti. Byla zde oáza klidu, přestože jsme měli s sebou 3 děti. Houpací síť na verandě neměla absolutně chybu. Pokoje byly velmi útulné, čisté a dobře zařízené. Úklid probíhal každý den včetně výměny ručníků. Ubytování je v blízkosti 7-eleven a půjčovny skůtrů. Ubytování je v zátoce, která za mě není ke koupání, což není ale chyba ubytování a ani jsme to neviděli jako problém, jelikož na Koh Phanghanu je co objevovat. Každopádně doporučujeme si projít zátoku až dozadu na poloostrůvek za odlivu. Co tady najdete za množství mušlí, velkých a krásných, to jsme neviděli v celém Thajsku. Na nejkrásnější západy slunce jsme se dívali z infinity bazenénu. Není tady opravdu co vytknout. Každý si našel to své. Ještě jednou děkujeme majiteli ubytování, který nám pomohl zavolat první pomoc, lékaře pro kamarádku, která měla vážné zdravotní problémy.“

• „úžasná lokalita, měli jsme vilu v kopci s výhledem na zátoku přes palmový háj, skvělý personál, snídaně v restauraci s dokonalým výhledem na moře, skvělé služby“