2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Surat Thani Province hodnocení hotelů
  4. Thong Nai Pan Noi hodnocení hotelů
Thajsko Thong Nai Pan Noi Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Panviman Resort Koh Phangan - SHA Extra Plus Průměrné hodnocení: 8,7

„úžasná lokalita, měli jsme vilu v kopci s výhledem na zátoku přes palmový háj, skvělý personál, snídaně v restauraci s dokonalým výhledem na moře, skvělé služby“

• Koh Phangan Pavilions Serviced Apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Resort se nachází v srdci palmového lesa, což poskytuje úchvatný výhled na moře a zároveň umožňuje probouzet se a usínat v objetí zeleně. Vybavení pokoje překonalo mé očekávání a atmosféra hotelu byla mnohem útulnější než na fotkách uvedených na Booking. Personál je neuvěřitelně vstřícný a ochotný. Bazén je doslova jako z pohádky. Resort je v kopci, takže cesta dolů může být pro někoho náročná, přestože jsme ji zvládli několikrát denně, stojí za to, je to cesta lesem. Trvá asi 7 minut dolů a 15 minut na pláž. Celkově je toto místo naprosto skvělou volbou pro relaxaci a odpočinek. Malé upozornění. Na ostrově nefunguje GRAB. Doporučuji si předem domluvit spojení z přístavu do Pavilions, abyste ušetřili peníze, protože nám nakonec nezbývala jiná možnost než vzít taxi, když jsme odmítli pick-up od Pavilions Apartments a stálo nás to zbytečně moc a ne v takovém komfortu.“

• Phuwadee Resort Průměrné hodnocení: 8,4

„Skvělá lokalita - blízkost moře. Kousek od "vesnice", kde byl dostatek restaurací, baru a dalších služeb.“

• Phuwadee Resort Průměrné hodnocení: 8,4

„Vždy usměvavý personál až na majitele(vedouciho),ten nám ani neodpověděl na pozdrav.Nejlepší že je přímo na pláži a dobře koupání ale bez lehátek na opalování,jen pár sedaček na sezení.“

• Santhiya Koh Phangan Resort and Spa Průměrné hodnocení: 8,3

„Výborné snídaně, nádherný bazén, skvěle fungoval servis dřevěných aut při dopravě po hotelu.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Thong Nai Pan Noi