2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije hotela u državi CRO
Continental Croatia Proverene recenzije pansiona i gostionica od stvarnih gostiju

• Paon Boutique Apartments Ocena gostiju: 10

„Veoma lep apartman u prelepom delu Zagreba. Savršena lokacija. Mirna i tiha ulica u samom centru. Svi detalji oko "check-in"-a i parkinga su bili precizni. Mi smo imali sreće da nađemo parkinkg na 20m od smeštaja, ali je garaža hotela Academia udaljena manje od 5 minuta hoda, a ima još izbora. Apartman je čist i opremljen svim potrebnim uređajima. Topla preporuka svima!”

• Villa Park Plitvice Ocena gostiju: 10

„Sve. Od vlasnika do smestaja i samog kompleksa. Velika pohvala za azurnost,i rado cu se ovde vratiti.”

• LaRoom - Free Parking Ocena gostiju: 10

„Lako se nalazi, uputatva domaćina su odlična za prijavljovanje apartman je čist i udoban. Smeštaj takodje ima i svoj parking”

• Perla Inn Ocena gostiju: 10

„Sam prijem i odnos osoblja, kao i sam smeštaj.”

• City Break Rooms Zagreb Ocena gostiju: 8

„Sve pohvale”

• Sobe Jurinjak Ocena gostiju: 10

„Extra domaćin,dobra lokacija, čisto uredno udobno.”

• Arena Rooms Zagreb Ocena gostiju: 7

„Blizina Arene”

• Villa Gradski Vrt Ocena gostiju: 10

„Apartman je čist, lepo opremljen, sve je čisto i novo, gospođa na recepciji preljubazna, doručak preukusan i raznovrstan, terasica sa pogledom na baštu, prelep ambijent, lokacija veoma dobra, uživali smo”

• Rustic Inn River Ocena gostiju: 10

„Izuzetno ukusno uređen smeštaj, sa svim potrebnim sadržajem. Higijena perfektna, sobe nove, prostrane, sa puno prirodnog osvetljenja. Obezbeđen parking uz lepo dvorištance pored rečice. Jako ljubazno osoblje. Divno iskustvo- sve preporuke!”

• „Sve je uredno, cisto i udobno.”

30 najboljih pansiona i gostionica u regiji Continental Croatia

na osnovu 215 205 recenzija pansiona i gostionica na Booking.com veb sajtu