Kos Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament wygląda tak jak na zdjęciach, jest bardzo uroczy i przestrzenny. Została wykorzystana każda przestrzeń. Właścicielka obiektu jest bardzo miła, nigdy nie spotkałam tak miłej obsługi. Do plaży jest nawet mniej niż minuta spacerem. Dodatkowo jest dookoła bardzo duża ilość dobrych restauracji oraz sklepów. Apartament bardzo ładnie urządzony. W kuchni oraz łazience jest wszystko co potrzeba. Dodatkowo poinformowano nas aby informować obsługę o wszelkich niegodnościach oraz potrzebach więc na bieżąco były dostępne produkty do sprzątania, prania czy codziennego życia.”

• SIMPLICITY Ocena: 10

„Lokalizacja blisko piaszczystej plaży, obiekt bardzo czysty i funkcjonalny, idealny na tygodniowy pobyt na wyspie. Polecam”

• „W samym centrum Kos.blisko do promu w stronę Bodrum 5 min na nogach. Balkon ,piecyk, naczynia itp. Polecam”

• Orpheus Studios Ocena: 9

„Lokalizacja w 1 linii od morza, rozsądna odległość od centrum”

• „Czysty, schludny, przyzwoity hotel z bardzo miłą i pomocną właścicielką. Wifi działało prawidłowo, parking - można parkować przed hotelem na ulicy. W pokojach malutki aneks kuchenny z czajnikiem, lodówka również. Podstawowy zestaw kosmetyków na start. Cena za obiekt odpowiednia do jakości.”

• „Lokalizacja, szybka reakacja własciciela, rezerwacja była last minute”

• Angela Ocena: 10

„Hotel na delikatnym uboczu Kos, ok. 500 m od centrum w spokojnej okolicy. Nie korzystaliśmy z wyżywienia. Korzystaliśmy z baru, gdzie obsługa była bardzo miła i towarzyska. Basen czysty i zadbany. Hotel również. Osoby w recepcji chętnie pomogą w zorganizowaniu transportu. Pokoje czyste, łazienka była mała, ale w zupełności wystarczała. Była również czysta i zadbana. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości - rewelacyjny. Internet w hotelu również działał bez zarzutu. Polecam”

• Jack's Apartments Ocena: 10

„Blisko na plażę, do sklepu oraz do miasta. Lokalizacja apartamentu od frontu zapewnią słońce na balkonie”

• Ilios and Irene Ocena: 9

„Dobra lokalizacją, kilka minut na prom na Kaloimnos, gdzie spędzaliśmy nastepny tydzień. Bardzo dobre, syte śniadanie.”

• „Super lokalizacja, spokojna okolica i piękne widoki.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kos

na podstawie 32 771 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com