2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Kumamoto – opinie o hotelach
Kumamoto Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Połozenie”

• HOTEL CARNA A Ocena: 8

„Codziennie świeża piżama i ręcznik oraz zestaw przyborów kosmetycznych,szczoteczka,grzebień ręcznik do twarzy”

• Yamashinobu Ocena: 10

„Niesamowite miejsce w malowniczej okolicy! Nie będę kłamał jak powiem że to jest najlepszy ryokan w jakim byłem w życiu. A w Japonii byłem już 4 razy zawsze zatrzymując się w różnych ryokanach. Ten pobyt był magiczny. Pokoje a właściwie apartament super luksusowy, z właśną łąźnią i prywatnym rotenburo. Super miła obsluga, pomogli mi tez z rezerwacją autobusu przez telefon! Sam kompleks onsenów niesamowity, dużo różnych do wyboru, w tym prywatne do zarezerwowania. Jedzenie do tego też super smaczne! Naprawdę był to pobyt idealny i co ważne wcale nie drogo!”

• „Przepyszne śniadanie i przemiła obsługa, która podbiegała jak tylko widziała zagubionego gościa. :) Wielka maskotka Kumamona w holu sprawiała, że hotel miał bardziej przytulną atmosferę. :)”

• „Świetny stosunek jakości do ceny, czysto wygodnie i schludnie, bardzo mili właściciele, dostępne podstawowe udogodnienia, przepiękna okolica”

• „Świetne SPA”

• „Wspaniałe miejsce na nocleg. Widokowa okolica, blisko sklepy, spokojne miejsce. Miejsce jest 10/10, mieszkanie przestronne, wykonane na wysokim poziomie, zachowany styl japoński, bardzo przyjemne. Dużym atutem przestronna łazienka z ogromną " wanną" oraz sauna. Polecam te miejsce każdemu !!! REWELACJA”

• Wafu Ryokan Misato Ocena: 10

„Klimatyczny japonski Ryokan z gorącymi siarkowymi wodami. Doskonale jedzenie. Centralne usytuowanie w uroczym Kurokawa onsen . Koniecznie zakupić w hotelu bilet upoważniający do odwiedzenia 3 różnych onsenow.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kumamoto