2. Turecko hodnocení hotelů
  3. Turecko hodnocení hotelů
Kusadasi Coast Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Paloma Marina Suites - Adult Only Průměrné hodnocení: 7

„*Prostorny pokoj se spoustou ulozneho prostoru. Moc hezky zarizeny (sice bylo videt, ze nektere opravy nateru apod. nebyly profesionalni, ale to mi prislo spis usmevne.. ale je to skoda) *Lokace hotelu v dochazkove vzdalenosti do centra *Prijemny personal *Hezke prostory recepce, lobby, okoli bazenu *Paradni vyhled z restaurace *Pokud jde o jidlo, meli jsme polopenzi. Snidane i vecere byla formou bufetu. Prvni dva dny to bylo zklamani, podle toho, jak vetsina lidi basni o Tureckych a Egyptskych all inclusive hotelech, jsem mela vetsi ocekavani. Nicmene dalsi den najelo na hotel celkem dost novych hostu a uroven a vyber jidla se zlepsil. Bohuzel to pro nas, ale byl posledni den pobytu. Ale v porovnani s Evropskymi hotely, za tu cenu co jsme zaplatili v podstate neni nac si stezovat (3 noci 190€ po sleve, na konci rijna) *V oknech i dverich na balkon site proti hmyzu“

• Dias Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita je sice rušná, v centru, ale výhodou je možnost snadné dopravy do okolí minibusy, které zastaví přímo před hotelem. Hotelové prostředí je čisté a příjemné, personál velice vstřícný. Šéf hotelu je velice milý a ochotný vždy s čímkoli pomoct. Velice se mi líbila možnost využití hotelového bazénku“

• Hikmethan Otel Průměrné hodnocení: 9

„Rodinný hotel je v docházkové vzdálenosti od centra, na krásnou pláž asi 3km, autem zcela bez problému, parkování se tam našlo i na ulici. Hotel má na parkování vyhrazená místa na ulici, personál vždy pomohl při organizaci. Hotel je udržovaný a čistý, má výtah. Pokoj byl malý, ale dostatečný, s balkónem, malou ledničkou a vlastní koupelnou. Manažer hotelu a veškerý personál byl velmi milý, vstřícný a ochotný. Snídaně byla servírována s péčí a velmi chutná. Výborný poměr kvality a ceny. Velmi doporučujeme.“

Kusadasi Coast – 30 nejlepších hotelů