2. Recenzije hotela u državi TUR
  3. Recenzije hotela u državi TUR
Kusadasi Coast Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• MONALİSA HOTELS Ocena gostiju: 10

„Hotel je ispunio naša očekivanj,soba čista ,osoblje izuzetno ljubazno,doručak klasika.Sve u svemu objekat zaslužuje 10.”

• Hotel Sunday Beach Ocena gostiju: 10

„Sve.Hrana,osoblje,lokacija...”

• Hikmethan Otel Ocena gostiju: 10

„Jako lepa dobrodoslica od strane vlasnika i osoblja, baš pozitivno iznenadjenje. Hotel lep, nekako simpatično ušuškan, doručak jako raznovrsan. Mala zamerka na klimu, koja slabo radi, ali kraj sezone je, pa se verovatno istrošila. Sve u svemu, preporučujemo da svratite.”

• Batıhan Beach Resort & Spa Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlično, nemam ni jednu primedbu.”

• Olea Ocena gostiju: 10

„Apartman se nalazi u sklopu kompleksa zgrada na prvom spratu jednog od etaza i udaljen je od centra grada oko 2.5km, a Kadinlar beach je bukvalno na 300m,izgleda isto kao na slikama koje su ovde na booking-u. Domacin nas je sacekao i sve objasnio i pokazao.Dosta putujemo i mogu slobodno da kazem da u kompletnijem apartmana za duzi boravak nisamo boravili. Bazen se nalazi u okviru kompleksa ima lezaljke i suncobrane,voda je cista i ocigledno je da se bas lepo odrzava ima tuseve.Dolmos za grad staje u neposrednoj blizini vidi se sa terase. Sve sto bih rekla je premalo,ako se razmisljate da li ovaj apartman rezervisete necete pogresiti.”

• Marti Prime Beach Hotel Ocena gostiju: 1

„Ništa! Prljavo, zapušteno, jednom rečju, odvratno.”

• „Hotel je zaista više nego dobar,hrana raznovrsna i ukusna i uvek ima svega,barovi na bazenima i plaži uslužni,higijena odlična osoblje izuzetno uslužni i ljubazno i veoma su mi pomogli kada sam imao kvar na kolima.izuzetan odnos cene i kvaliteta za ovaj novac zaista maksimalna usluga.”

• Marti Prime Beach Hotel Ocena gostiju: 1

„Dobra lokacija”

• Melis Hotel Kusadasi Ocena gostiju: 5

„Doručak na bazi švedskog stola,kao što je navedeno,nije bio.Svakog jutra je serviran doručak kontinentalni,koji se sastojao u toku desetodnevnog boravka od nekih pet namirnica,razočaravajuće!Pitala sam se da li je moguće svih deset dana dobijati lubenicu,jedino "voće".”

• Og-Erim Hotel Ocena gostiju: 8

„ZA CENU KOJU SAM PLATIO SASVIM PRISTOJNO-BAZAEN”

30 najboljih hotela u regiji Kusadasi Coast

na osnovu 21 484 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu