2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
Kvarner Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Domino Scor din comentarii: 10

„Amplasarea hotelului pe malul mării este un punct foarte bun. M-am trezit să văd răsăritul (am prins o dimineață superbă). Parcarea hotelului cu toate că e mică, e ok. Nu am fost taxat pentru parcare. Am lăsat mașina în parcare pe toată durata sejurului. Super!”

• Kul IN Ablana Scor din comentarii: 10

„All”

• Aminess Lišanj Family Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect”

• Hotel Ambasador - Liburnia Scor din comentarii: 8

„Locatia, vederea la mare excelenta, apa de mare incalzita in piscina interioara”

• Boutique Hotel Acacia Scor din comentarii: 10

„totul a fost minunat”

• Hotel Ad Turres Scor din comentarii: 10

„Tot a fost perfect!!”

• Heritage Hotel Imperial - Liburnia Scor din comentarii: 10

„camera spatioasa, curatenie exemplara, restaurant amenajat in fosta sala de bal , mancare exceptionala, amplasare in centrul statiunii , foarte aproape de malul marii , personal bine pregatit , flori naturale in interior si exterior .”

• Villa Bellevue Scor din comentarii: 10

„Am fost cazați în cele mai bune condiții, proprietara si personlul au fost peste asteptări ... forte amabili, săritori, primitori, cazare foarte buna, cu o priveliste superba, curatenie maxima, totul nou, mic dejun suficient, cafea forte buna. La mai mult nici nu puteam să ne așteptăm, noi fiind cazati în extrasezon... Oricand, cu drag ne vom intoarce acolo!”

• „Foarte frumos totul, locația, cum este organizat hotelul, ai piscina afara si înăuntru, ai si plaja si umbra si soare si șezlong si pat . Superb. Nu prea este in rezonanta cu Rijeka, zona fiind una cam de nivel mediu.”

• BRISTOL Hotel Opatija Scor din comentarii: 10

„Ne-a plăcut amplasarea hotelului în apropierea târgului de Crăciun. Am avut parcare contra cost la o locație a hotelului, în apropiere. Demipensiune este foarte bine de luat la acest hotel.”