2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
Kvarner Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Riva Rooms Scor din comentarii: 8

„Poziția!”

• Apartment Matej Scor din comentarii: 10

„Locația aproape de centru.”

• Boarding House Lucija Scor din comentarii: 8

„Prieliste la mare din camera. Personal amabil. Micul dejun foarte bogat și sr completează încontinuu. A fost foarte curat”

• ODEON Apartment And Rooms Scor din comentarii: 8

„Zona și condițiile foarte bune.”

• Guest House Lucija Scor din comentarii: 9

„Am avut apartamentul nr. 6 la mansardă. Spațiul este compus din hol, bucătărie utilată și cu terasă generoasă, două dormitoare și două băi. Pe terasă este o masă pentru 4. Băile sunt prevăzute cu cadă de dus cu perdea. Există două aparate de aer condiționat unul într-un dormitor și unul în bucătărie. Gazda noastră, doamna Lucija este foarte agreabilă și mereu gata să ajute. Se vorbește și limba Italiană ceea ce a fost un plus.”

• Guesthouse Marija Scor din comentarii: 9

„Ne-au plăcut locația, piscina, terasele și gazda foarte atenta și amabila, Ne-a tratat ca pe copiii/nepoții ei, întotdeauna având grija ca totul sa fie in ordine și sa ne simțim bine.”

• Luksuzne sobe Luce Scor din comentarii: 10

„O experienta foarte placuta, camera extraordinar de curata, salteaua mai mult decat perfecta/maxim de confortabila. Amabilitate si zambete de la femeia de serviciu pana la doamna de la receptie. Nu stiu daca dumneaei era si proprietara, dar foarte de treaba, sociabila, cu zambetul pe buze. Eu sunt o fire foarte greu de multumit, dar in privinta camerei nu am nimic de obiectat. A fost utilata cu tot necesarul: prosoape, hartie, uscator de par, gel de dush, sapun, casca de protectie pt păr, pahare, frigider cu cateva bauturi, un balcon dragut etc. Un view dragut, cu multa vegetatie. Am avut mic dejun inclus si pot spune ca a fost destul de diversificat.”

• Pansion Klaudija Scor din comentarii: 10

„Totul a fost foarte bine, cazarea, masa, curățenie, gradina cu plante diverse foarte frumoasă”

• Pansion Burin Scor din comentarii: 9

„Locatie in zona linistita la numai 10 minute de plaja si de centrul orasului. Camera curata in care se facea curatenie zilnic, balconul a avut vedere minunata spre munte, mancare buna, parcare spatioasa. Gazdele au fost foarte amabile si dornice sa ajute. Raport excelant calitate servicii pret.”

• Guesthouse Villa Manda Scor din comentarii: 10

„Liniste, curatenie, personal amabil.”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Kvarner

pe baza a 81.941 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com