2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
Kvarner Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• BRISTOL Hotel Opatija Scor din comentarii: 10

„Ne-a plăcut amplasarea hotelului în apropierea târgului de Crăciun. Am avut parcare contra cost la o locație a hotelului, în apropiere. Demipensiune este foarte bine de luat la acest hotel.”

• Grand Hotel Adriatic II Scor din comentarii: 10

„Micul dejun, cina, barul, piscina exterioară, serviciiile, curățenia, spa-ul, personalul de la recepție, bar, restaurant, piscină exterioară și camere au fost excelente.”

• HI Hostel Rijeka Scor din comentarii: 8

„Camera destul de mare,mic dejun suficient,pat confortabil,baie in camera,cheie pt dulap.”

• Hotel Ičići - Liburnia Scor din comentarii: 10

„vedere suberba la mare , amplasare de vis”

• Boutique Hotel Acacia Scor din comentarii: 10

„totul a fost minunat”

• Hotel Miramare Scor din comentarii: 10

„Super frumoasa locatia, pozitionata perfect, mic dejun de calitate, recomand!!”

• „Am ales acest hotel pentru vederea panoramica spre mare si munte.Este extraordinar numai să deschizi ochii dimineața și să admiri această priveliște minunată. Despre curățenie doar un singur cuvânt, impecabilă.Așternuturi de calitate,saltea comodă ,pernele erau moi și confortabile.Aparatul de cafea și fierbătorul foarte binevenite,ceai,cafea,etc,asortiment bogat și pe gustul fiecăruia. Băi mari,moderne și luminoase.Totul sclipea de curățenie.Piscina externă superbă atât pentru adulți cât și pentru copii cu vedere spre mare. Zona SPA foarte plăcută,cu diferite saune,jacuzzi,etc.Micul dejun era un asortiment bogat și infinit de toate celea.Hotelul în sine e o bijuterie ,foarte frumos,tehnologic și bine organizat.Am fost plăcut surprinși de atenția oferită din partea hotelului cu ocazia unei zile de naștere.Am primit o șampanie prezentată frumos,urmată de un bilet de felicitare și dulciuri. Per general ne-am simțit extraordinar de confortabil cum și e corect să fie într-un hotel de 5 stele.”

• Grand Hotel Adriatic II Scor din comentarii: 7

„Mic dejun si Cina excelent personal excelnt”

• Hostel Jadran Scor din comentarii: 9

„Excepțional - nota 10 plus, plus, plus !!! Mâncare extraordinar de bună, personal minunat, primitori, foarte ospitalieri !”

• Aminess Lišanj Family Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect”