2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Kioto – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kioto Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wysoki standard, czysto, wygodnie, bardzo dobre wyposażenie łazienki i aneksu kuchennego. Wygodne łóżka. Właściwie niczego nie brakowało podczas całego 7-dniowego pobytu. Bardzo dobrze działające wifi. W pobliżu hotelu znajduje się kilka sklepów i restauracji. Dość blisko do metra (okolo 800m)”

• „Czysto, przyjemnie. Wszystkie udogodnienia w pokoju. Personel bardzo miły i pomocny.”

• „Przestronny apartament. Kuchnia ok, łazienka ok, pralka i suszarka bardzo się przydały. Stół rewelacja, szczególnie podgrzewana przestrzeń na nogi. Wspaniale spędzaliśmy rodzinne wieczory przy tym stole! Kolekcja Mang zrobiła wrażenie. Sypialnie klasyczne, bardzo wygodne. I to okrągłe okno! W bliskiej okolicy sklepy, bary i restauracje. Skorzystaliśmy z kilku miejsc, powrót to zaledwie kilka minut na piechotę. Bardzo blisko stacja metra i pociągi, dojazd do centrum i zabytków bardzo dobry.”

• „Oferta Stay Sakura Guest Center w przypadku wcześniejszego przybycia do Kioto - przychowanie bagażu, a następnie dostarczenie go do zarezerwowanego hotelu bez dodatkowych opłat. W pokoju pralka + kapsułki do prania.”

• „Fajne, czyste i nowe pokoje. Jedynie dość małe, ale w Japonii to raczej standard, poza tym wszystko było dokładnie opisane w ofercie, więc do niczego nie można się przyczepić. Wszędzie blisko. Polecam!”

• „Bardzo fajny I przestronny pokoik na parterze razem z tarasem nr 110. Spory przedpokój z szafą,oddzielna łazienka i toaleta ( duży plus ) fajny I przydatny aneks kuchenny . Bardzo wygodne łóżka oraz pościel dobrej jakości.”

• „Dom jest przestronny, posiada 2 toalety, zlokalizowany jest blisko stacji Inari i jednej z głównych atrakcji Kioto - Fushimi Inari-Taisha. W pobliżu znajdują się sklepy. Okolica jest bardzo spokojna. Zameldowanie było łatwe. Kontakt z właścicielem bezproblemowy.”

• Kyomachiya Miss Ocena: 9

„bardzo miły dom polecam!!”

• „Piękny wystrój, wszystko sprawnie działało. Piękna okolica”

• „Wszystko”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kioto