2. Bułgaria – opinie o hotelach
  3. Kiustendił – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kiustendił Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Kashtata Ocena: 10

„Domek klimatyczny i funkcjonalny, dobrze wyposażony oraz przyjemnie urządzony. Bardzo dobry kontakt z Właścicielem powyżej oczekiwań. Piękny i zadbany ogród. Prace sąsiadów w ogrodzie nie były dla nas żadnym problemem.”

• „Bardzo dobra lokalizacja: Spokojne miejsce na obrzeżach miasta. Świetnie zaopatrzony market i dobre restauracje kilka minut jazdy samochodem. Dobry dojazd w góry.”

• Studio Anastasia Ocena: 10

„Bardzo fajny apartament z małym balkonem. Świetny widok na góry i basen. Bezpłatne miejsce na wewnętrznym parkingu. Pokój zgodny z opisem, a kuchnia dobrze wyposażona. Idealny jako baza wypadowa na 7 Jezior Rilskich.”

• „Miejsce warte polecenia. Obszerny domek z dwoma sypialniami (każda z oddzielną łazienką). Czysto i elegancko. Dobrze wyposażona kuchnia. Basen z ciepłą termalną wodą. 200 metrów do świetnie zaopatrzonego marketu ( z polską wódką :) ). Świetne miejsce wypadowe do zwiedzania okolicznych pięknych gór. Do Sofii godzina jazdy. Bardzo mili i pomocni gospodarze. Jak najbardziej polecam!!!”

• Apartment Diana Ocena: 8

„Generalnie ok.”

• „czystość, spokój, przestronne.”

• ВИЙГ Ocena: 9

„Czysto, lokalizacją, miła starsza Pani nas przyjmująca choć nie mówiła po angielsku,”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kiustendił

na podstawie 3 224 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com