Jezero Orta Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Casa Simone Průměrné hodnocení: 9

„Plně vybavený apartmán včetně myčky v kuchyni, vše bylo čisté a skvěle připravené. Z ložnice je úžasný výhled přímo z postele. K dispozici je terasa s posezením, ale odpoledne a večer je v podstatě nepoužitelná kvůli komárům (svíčky nepomáhaly, moc ani repelent). Uvnitř je odpuzovač nutný (my měli vlastní). Bezpečné parkování za branou. Jako pozornost pro nás bylo připravené víno, špagety a omáčka na ně (bohužel jsme nestihli využít). Velmi kladně hodnotím možnost třídit odpad! Do Stresy je to asi 20 minut autem. TIP na zlepšení - instalace sítí do oken a dveří.“

• Bella Omegna Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Moc hezký ubytování přímo v centru Omegny. Výborná komunikace, příjemný hostitel.“

• Apartment da Nuccia by Interhome Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo čisté a je opravdu prostorné. Paní majitelka moc milá. Dovolila nám nechat si věci v ubytovaní do odpoledne, a ještě si dát před odjezdem sprchu, za což jsme byli opravdu rádi.“

• l'Oca Mannara Průměrné hodnocení: 9

„Vřelé přivítání. Velmi milá a ochotná majitelka. Malebné venkovské ubytování s velkou zahradou. Interiér velmi krásný a domácký, cítíte se zde jako mezi přáteli. Sušenky a vybavení pro přípravu kávy a čaje na každém pokoji. Snídaně rozmanitá, oceňuji 3 druhy medu - ten akátový je top, různé druhy sýrů. Parkovat je možné na nedalekém parkovišti. Vesnice je malá, s pěknými uličkami. Příjemná dojezdová vzdálenost k jezeru.“

• Casa Clerici - Cà del merican Průměrné hodnocení: 10

„Retro ubytování i prostředí, městečko hezké, vše podle našich představ.“

Jezero Orta – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 7 713 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com