2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
Kraina Jezior Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Czystość, wygoda, lokalizacja”

• „Bardzo miłe miejsce. Niczego nam nie brakowało. Miły poczęstunek na przywitanie. Wszystko przygotowane perfekcyjnie!!!”

• „Wszystko było ok”

• „Dobre miejsce na lato.”

• „Nie moglam poradzic sobie z wejsciem do obiektu ,wiec przyjechala bardzo mila i uprzejma wlascicielka i mi pomogla, za co bardzo dziekuje .”

• „czystość . udogodnienia . wystrój”

• Esthwaite Ocena: 8

„Apartament ten znajduje się w samym centrum Windermere przy słynnym The Litty Chippy. Na parterze znajduje się salon wyposażony w kanapy, telewizor, stolik i podnóżki oraz w pełni wyposażona kuchnia. Znajduje się w nim również pokój gospodarczy wyposażony w odkurzacz, żelazko etc. Na pierwszym piętrze jest łazienka z prysznicem oraz dwie sypialnie - jedna z łóżkiem piętrowym, a druga z dwoma osobnymi łóżkami. Pokoje te są czyste, przytulne.ⁿ Na drugim piętrze znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz łazienka z wanną. Piętro to jest także bardzo zadbane. Wi-Fi działa bez problemów. Polecam ten apartament!!! Jest on idealny na wycieczkę w Windermere!!!”

• Waterfoot Park Ocena: 10

„Czystość”

• „Podobała mi się lokalizacja, domek z pięknym widok na jezioro i morze, wokół plaże. Domek bardzo czysty i przytulny,wyposażony we wszystko co niezbędne a na tarasie mogłabym przesiadywać godzinami popijając kawę i podziwiać wschód słońca...”

• Bank End Ocena: 10

„Piękny domek,czysty,otoczony spokojem. Przytulnie jak w domu.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraina Jezior

na podstawie 53 400 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com