Trasimenské jezero Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Trasimeno Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita. Personál. Přístup. Pohodlná postel.“

• Borgo Solario Průměrné hodnocení: 9

„Opravdu klidné místo, ale na druhou stranu všude bylo blízko. Krásné Toskánsko na dosah, okolí jezera Trasimeno kouzelné. Blízko i do Orvieta s krásnou katedrálou a v dostupné vzdálenosti je i Řím. Na místě samém bylo vše, co jsme potřebovali. Kuchyně dostatečně vybavená, plynový vařič, mikrovlnná trouba, nádobí, hrnce, pánve, skleničky na víno, hrnky na čaj, kafe. Dále bylo ve výbavě i sůl, koření, olivový olej, saponát i houbička k mytí nádobí, utěrka k utírání. V ložnici velmi pohodlné postele, kvalitní peřiny i povlečení. V koupelně k dispozici ručníky i osušky, fén, tekuté mýdlo, toaletní papír. Ohřev vody zajišťuje plynový kotel, který slouží zároveň i pro vytápění apartmánu. Bazén s krásným výhledem, z důvodu nepříznivého počasí (studená voda) jsme nevyužili. Parkování vozidla v bezprostřední blízkosti apartmánu, některé parkovací místa jsou kryté. Okolí nemovitosti se momentálně upravuje a provádí se zemní práce, v ničem nás to ale neomezovalo.“

• Hotel Darsena Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní 👍👍👍👍👍“

• Azienda Agrituristica I Tre Casali Průměrné hodnocení: 8

„Velký a čistý bazén, zahrada, venkovská atmosféra“

• Cerquestra Camping Village Průměrné hodnocení: 8

„blízko jezera, s bazénem, čisté ubytování..“

• Hotel Trasimeno Bittarelli Průměrné hodnocení: 9

„Pěkný hotel v krásnem městě. Snídaně bohaté a výborné. Na pokoji byla lednička. Součástí hotelu krásný velký bazén. Parkování zdarma u hotelu. Naproti hotelu velká prodejna Coop. Hotel půjčoval zdarma jízdní kola. V místě cyklostezka kolem jezera a do historického centra. Milý personál. Místo je vhodné pro výlety autem, ale i na kole. Vřele všem doporučuji.“

• La Morosa Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá poloha na kopci a bazén.“

• Hotel Kursaal Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající poloha pro návštěvy památek Toskánska,po celodením výletu osvěžení v čistě udržovaném bazénu,bezplatné parkování.“

• Hotel Cavalieri Průměrné hodnocení: 8

„Výhodná lokalita pro výlety v okolí. Prohlídka města Perugia a návštěva Assisi.“

• Hotel Boutique Castiglione del Lago Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita je nádherná, přímo v srdci starobylého městečka“

Trasimenské jezero – 30 nejlepších hotelů