2. Łotwa – opinie o hotelach
  3. Łatgalia – opinie o hotelach
Łatgalia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• HomeLike Hotel Ocena: 9

„Lokalizacja I piękny widok na miasto z balkonu. Do tego bardzo miła profesjonalna obsługa.”

• „Hotel ma wyjątkowe położenie - na skarpie na skraju lasu, niedaleko rzeki. Zupełna cisza i śpiew ptaków od rana. Warto wspomnieć o gościnności gospodarzy i ich umiejętnościach kucharskich!”

• „Lokalizacja”

• Hotel Erfolg Ocena: 8

„Było czysto, apartament był przestronny, sauna grzała bardzo dobrze.”

• „Prywatny parking, polecam na krótki pobyt. Faktycznie nad śniadaniami można popracować, ale było mało gości, więc rozumiem.”

• Latgale Ocena: 8

„Hotel spełnia oczekiwania w przewidzianym standardzie i cenie. Świetna obsługa, przemiła i pomocna obsługa na recepcji. Da się wyspać. Lokalizacja jest bardzo dobra. Jest bezpiecznie. Dużym plusem są spore balkony. Pokoje skromne, bardzo małe łazienki. Gdybym ponownie miał spać w Rezekne jeszcze razł wybrałbym ten Hotel. Polecam. Należy pamiętać oczywiście, że jest to Hotel 3 gwiazdkowy.”

• Biplan City Ocena: 10

„Bardzo dobre śniadanie. Placki ziemniaczane, ale wybór znacznie szerszy! I słodkie rzeczy były, kaszy. Kawa z automatu, ale wybór jest! Więc każdemu można znaleźć co chcesz!”

• „Bardzo dobre i urozmaicone śniadanie, miła obsługa, dobry stosunek ceny do jakości”

• „Śniadanie jak to w tamtych rejonach. Spałem w tym hotelu kolejny raz i jak ponownie los rzuci mnie do Daugavpils, to też wybiorę ten hotel. Duży plus restauracja na ostatnim piętrze z widokiem na miasto”

• Biplan Hotel Ocena: 9

„Lokalizacja, bogate śniadanie, darmowy parking”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Łatgalia