2. Италия отзиви за хотели
  3. Лацио отзиви за ваканционни имоти
Лацио Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Vista su San Pietro - la Venere su Roma Apartment Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът е просторен, светъл и много добре обзаведен. Кухнята е богато оборудвана с всичко необходимо. Леглата са много удобни. Много удобно местоположение. Настаняването беше бързо и лесно. Очакваха ни на входната врата.“

• La casa di Livia Оценка от отзивите: 10

„Чисто и уютно , осигурено паркомясто, любезен домакин, удобен транспорт в близост до мястото за настаняване“

• Ripa Rome Trastevere Home Оценка от отзивите: 9

„Удобна локация. Просторен апартамент , бяхме 6 човека и не ни беше тясно. Препоръчвам!“

• Laura Apartment Оценка от отзивите: 9

„Апартамента е супер. Всичко е като на снимките. С много добра локация.“

• Butterfly Suite Rome Оценка от отзивите: 10

„Просторен апартамент, с три бани- много удобен за нашата група. Намира се малко по-далеч до центъра, но наблизо има трамвай, който използвахме през всичките дни. В непосредствена близост има магазини, закусвални, ресторанти, Ако искате да избягате от типично туристическите места за хранене- това е мястото. Района е безопасен и много приятен.“

• Roma Resort Termini Оценка от отзивите: 7

„Местоположението е много добро. Съвсем близо до гара Термини. Персоналът е любезен и отзивчив.“

• Olimpo Apartments St John in Lateran Оценка от отзивите: 9

„Тих и спокоен квартал. На 5 минути от станция на метро А , на тази линия са повечето забележителности. Апартамента има всички удобства. При следващото ми идване отново ще отседна тук.“

• Elegant Roman Suite Near the Colosseum and Metro Оценка от отзивите: 10

„Отлично местоположение за разглеждане на града. Удобно,чисто. Прекрасно място.“

• Welcome to the ColosseHome Оценка от отзивите: 10

„Локацията е превъзходна. Абсолютно точно, както е описано на снимките и както изглежда в Гугъл мапс. Излизаш от входа на сградата и...пред теб е Колизеума. Това усещане беше незаменимо. за първи път се настанявам в място толкова близо до една от главните забележителности на града, в който пристигам“

• Romalibera Оценка от отзивите: 6

„Ок“