2. Италия отзиви за хотели
  3. Лацио отзиви за ваканционни имоти
Лацио Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• The Design Pasta Apartment Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е страхотно. Има достъпен градски транспорт на пешеходно разстояние. В близост има много забележителности, като Ватикана е на 10 мин. пеша. Мястото е разположено до мого заведения за хранене и магазини.“

• Capital Flat 9/b Оценка от отзивите: 9

„Чисти и просторни стаи.Има всичко необходимо за престоят.Локацията на апартамента е много добра.Има трамвай и автобуси ,които за по малко от 20 минути те карат до забележителностите на Рим.Чудесно място!Препоръчвам!“

• Affaccio al Quirinale Оценка от отзивите: 5

„Местонахождението е много добро на пешеходно разстояние от повечето забележителности.“

• PMT Apt Оценка от отзивите: 10

„Изключително чист и красив апартамент, нашият хост беше изключително полезен, отзивчив и любезен! Аз и семейството ми прекарахме чудесно тази почивка! Благодарни сме и със сигурност отново бихме посетили. 🙏❤️🇮🇹“

• CS Exclusive Campo de Fiori Palace Оценка от отзивите: 8

„Местоположението е удобно за пешеходно разглеждане на центъра, апартаментът е на тихо и спокойно място. Много добър интернет и има хубаво площадче в близост (фонтанът на костенурките).“

• Urbana Apartment Оценка от отзивите: 7

„Местоположението е супер комуникативно - на пешеходно разстояние от почти всички забележителности освен Ватикана. Голямо предимство е близостта до гара Термини, където са събрани, автобуси, влакове, метро. Тиха уличка, изглед към вътрешен двор, пицария и магазин съвсем близо. Джелатерия на 100 м. Оборудвана кухня, ютия сешоар, прахосмукачка, интернет, голям телевизор, климатик, балконче към вътрешен двор.“

• IN FRONT OF COLISEUM 5 Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е страхотно, на една крачка от Колизеум. Наоколо има много приятни кафета и ресторанти. Апартамента е чист и приветлив и има всичко необходимо.“

• Lele House Fiumicino - Intero Appartamento Оценка от отзивите: 10

„Апартамента е на удобно място близо до летището, една спирка с регионалния влак. Домакина любезно ни беше предоставил информация за ключовете, предварително, което още повече улесни настаняването ни в полунощ. В имота има всичко необходимо за един удобен престой, много полезен беше огромния балкон с градински мебели, където можеш да пиеш сутришното кафе с цигара, има кафемашина с капсули, в хладилника намерихме вода и безалкохолни, оставени за нас. В непосредствена близост има огромен магазин с заведения голям хранителен магазин, дори и кино. Спирката на влака, който сутрин ни извозваше за около 30минути до Рим е на пешеходно разстояние.“

• Deco's Place Roma Teodora Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен хотел, на страхотно местоположение, перфектна чистота, обурудване с всичко необходимо! За домакинята благодарности за доброто отношение и съдействие! Ще го препоръчам на всички приятели и познати!“

• hu Roma Camping In Town Оценка от отзивите: 8

„Спирка до къмпинга, ресторант с много бързо обслужване.“