2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Lieser-Maltatal Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Průměrné hodnocení: 9

„Výborné jídlo, milý perzonál, Bazén a sauna jsou vynikající doplněk pobytu. Parkování hned vedle objektu.“

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Průměrné hodnocení: 7

„Milý usměvavý personál, včetně ochotných provozních zaměstnanců, vše přizpůsobeno dětem - nádobí, strava, pleny, bezpečnost, program, dětský klub, karneval, hry, hračky, bazén s příjemnou teplou vodou, okolí hotelu, sjezdovky, lyžařská školička - vše super, pro rodiče wellnes, fitness, lyžárna (neuzamčená). Snídaně a večeře moc dobré, velký výběr, oběd dle mého osobního názoru slabší, zřejmě kvůli menšímu počtu lidí, jen jedna příloha. Možnost nápojů pro děti zdarma - velký výběr.“

• Berghotel Malta Průměrné hodnocení: 9

„Pěkné prostředí...“

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Průměrné hodnocení: 9

„Skvělé místo pro rodiny a děti, bazén k dispozici po celý den, velká herna, za hotelem příjemný svah s vleky pro děti a začátečníky, v dojezdové vzdálenosti lyžařské středisko Katchberg.“

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Průměrné hodnocení: 10

„Vše v naprostém pořádku.“

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Průměrné hodnocení: 7

„Vybavením pokoje byly toaletní potřeby, toaletní papír, ručníky, župany, pantofle, taška na věci k bazénu, minerální voda, skleničky na pití, jednorázové kelímky v koupelně. Vše dle potřeby měněno a doplňováno.“

• Familienhotel Trebesingerhof Průměrné hodnocení: 7

„Obsluha byla úžasná a snažila se vyjít vstříc. Dostali jsme velikou slevu. Vše v pořádku. Kousek k jezeru a na lyže.“

• Hotel Restaurant Platzer Průměrné hodnocení: 10

„velky pokoj s balkonem ;)) cisty - bolo teplo ;) super spokojny“

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Průměrné hodnocení: 10

„Hotel Nockalm nás naprosto okouzlil díky svému vynikajícímu personálu, který nám poskytl nejlepší možný servis a vytvořil nám přátelskou atmosféru. Přidáním fantastické nabídky snídaní, večeří a úžasné wellness zóny se tento hotel vyšvihl na vrchol našeho seznamu oblíbených. A co teprve říci o vířivce v rodinném pokoji? Byla to dokonalá tečka za naším skvělým pobytem. Hotel Nockalm zaslouží nejvyšší hodnocení a rozhodně se sem rádi vrátíme. V wellness zóně jsme zažili opravdový ráj relaxace. Od osvěžujícího bazénu po uklidňující sauny – každý detail byl pečlivě navržen tak, aby hostům poskytoval maximální pohodlí a odpočinek. Bohaté snídaně byly rozmanité a chutné, které nabídly skvělý start do dne. Od čerstvých pečiv až po regionální lahůdky – nabídka byla pestrá a kvalitní. Večeře formou bufetu byly každý večer nejen chutné, ale i jedinečné. Široká škála lahodných pokrmů od tradičních rakouských specialit po moderní kulinářské kreace nás neustále překvapovala. Nemůžeme opomenout fantastické vleky pro děti přímo u hotelu, ideální pro rozjezd malých lyžařů. A co víc, asi 25 minut cesty od hotelu se nachází úžasné alpské lyžařské středisko Katschberg, které nám poskytlo skvělé možnosti pro lyžování a zimní radovánky. Celkově vzato byl náš pobyt v hotelu Nockalm kompletním balíčkem luxusu, pohodlí, vynikajícího servisu a skvělého zimního zážitku pro celou rodinu. Plně doporučujeme!“

• Hotel Malteinerhof Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně vynikající, nebyl problém zajistit i bezlepkovou stravu. Celkově vynikající jídlo. Paní uklízečky si také zaslouží výjimečnou pochvalu, dokonale uklizeno každý den, děti měly krásně uspořádané postele - plyšáky apod. Příjemný pan recepční. Můžeme doporučit.“

Lieser-Maltatal – 5 nejlepších hotelů