2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Ličko-senjska županija: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
Ličko-senjska županija Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Rada Guest House Prosječna ocjena: 10

„Prekrasna lokacija. Vrlo pristupačna i susretljiva gazdarica. Interijer je predivan, uredan i baš kao na slici, ali dojam uživo je neprocjenjiv. Bilo kome bi preporučile ovu lokaciju.”

• Guest House Slavica Prosječna ocjena: 10

„Sve posebno priroda i smjestaj”

• Plitvice Ethno House Prosječna ocjena: 5

„Svidjelo mi se mjesto i Bisto preko puta sa jako dobrom hranom da imamo veceru”

• Guest Accommodation Butina Prosječna ocjena: 10

„Vlasnici objekta su divni ljudi koji su nas toplo dočekali. Objekt je lijepo i tradicionalno uređen i čist, a lokacija je također predivna i mirna. Jelo u restoranu je također bilo odlično. Sve preporuke!”

• Plitvice House Rosha 2 Prosječna ocjena: 8

„Mir, tišina, blizina restorana i jezera. Jednostavna komunikacija sa vlasnicima.”

• Rooms Sanja Prosječna ocjena: 6

„Plaža je privatna. Apartman je bio čist i domaćini su bili ljubazni.”

• Guest House Tone Prosječna ocjena: 10

„Vrlo tiho i mirno okruženje. Ugodna atmosfera i domaćini.”

• Grand Lakes 2 Prosječna ocjena: 10

„Vrlo čist i moderan apartman. Odličan i obilan doručak. Ana nas je jako toplo dočekala i sigurno će opet nas imati kao goste. Puno vam hvala i lijep pozdrav, Natalie & Michael”

• Villa Arenisca Novalja Prosječna ocjena: 10

„Boravak je bio jako ugodan. Soba je bila iznimno čista i uredna sa velikom terasom , cijela vila je čista i lijepo uređena, a gospođa Sonja koja nas je dočekala je jako uslužna i draga!❤️”

• B&B Plitvice Lacus Prosječna ocjena: 10

„Izuzetno čist, lijep i ugodan apartman. Lako dostupan i također blizu svih bitnih lokacija. Domaćini vrlo ljubazni. Moja preporuka !”