2. Francja – opinie o hotelach

• „Piękny obiekt”

• „Dobra lokalizacja”

• „Śniadanie”

• ibis Limoges Nord Ocena: 10

„Pierwszy raz byłam w tym hotelu ,dokonując rezerwacji opierałam się na opiniach innych gości i nie zawiodłam się , super lokalizacja , zaraz przy autostradzie , nie ma konieczności wjazdu do miasta. Personel wspaniały , miły , uśmiechnięty ,pomocny. Pokój czyściutki , pościel rewelacja , czyściutka ,pachnącą, łazienka tak samo wysprzątana wręcz lśniła. Śniadanie przepyszne , wszystkiego pod dostatkiem.. A najbardziej zaskoczona byłam tym ,ze nie pobrana została dodatkowa opłata za naszego malutkiego pieska... tak więc wiem gdzie następnym razem zatrzymam się jadąc do Hiszpanii ..Gorąco polecam ..”

• hotelF1 Limoges Ocena: 3

„Nic”

• „Czystość, jakość pokoju oraz dodatkowe wyposażenie. Najlepszy stosunek jakości do ceny.”

• „Wielkość i wygoda łóżek. Nawet pojedyncze łóżko było duże. Czysto, jasno, komfortowo. Ekspres do kawy w pokoju. Godzinna możliwość korzystania z basenu i sauny wliczona w cenę. To był dla nas cudownie relaksacyjny przystanek w naszej długiej podróży. I oczywiście super pomocny i przemiły personel.”

• „Obsługa, duże wygodne łóżko, duża czysta łazienka i oddzielna toaleta, super jedzenie w restauracji”

• „nic”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Limousin