2. Albánie hodnocení hotelů
  3. Albánie hodnocení hotelů
Skadar Lake Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Tradita Průměrné hodnocení: 9

„úžasné prostředí, nádherná restaurace a skvělé jídlo, pohodlné postele,“

• PRINCIPE DEL LAGO Průměrné hodnocení: 5

„Bazén je otevřený 24/7,mohli jsme být u něj i po check - outu. Nádherný výhled na hory a hrad.“

• Scodrinon Hostel Průměrné hodnocení: 9

„Jeden z nejlepších hostelu co jsem kdy navštívila!Neuvěřitelně pohodlne postele. Je tam mnoho místa pro zavazadla (je vidět že někdo přemýšlel nad návrhem). Personál velmi milý a nápomocný (zařídí výlet, poradí pokud může). Krásná terasa s výhledem!. Dokonce je v ceně i menší snídaně!“

• Windmill Shkodra Gesthouse Camping & Grill Průměrné hodnocení: 9

„Stylově zařízeno“

• Kolping Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování jsme navštívili už vícekrát, vyhovuje nám umístění blízko centra a bezpečné parkování za branou. Pokoj má vše potřebné včetně ledničky a klimatizace, úklid probíhá každý den a personál je velmi milý. Snídaně je chutná a dostatečná. Velmi dobrý poměr kvality služeb a ceny. Doporučujeme!“

• Luani A Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně byla velmi dobrá a lokalita velmi praktická pro cestování jak do hor, tak i dále do vnitrozemí“

• Hotel Restaurant Univers Průměrné hodnocení: 10

„Místo krasné. Personál a majitel velmi milí. Ochotně poradil a pomohl s věcmi na pokoj. Snídaně výborná. Parkování v garáži pod hotelem.“

• Nord Hotel Boutique Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je moderní a moc krásný. Personal uměl anglicky a byl velmi milý.“

• Hotel Bicaj Průměrné hodnocení: 9

„Přátelský a velice ochotný personál, výborná snídaně, skvělá káva a kousek do centra. Dost místa na parkování většího počtu motorek.👌😎“

• Kamberi Hotel & Apartments Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně O. K.“