Lleida Pyrenees Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Irissa Ocena: 10

„Fantastyczne miejsce - przepięknie urządzone, zadbane, świetnie wyposażone, położone w spokojnej okolicy. Bardzo czysto, przestronnie, balkon z widokiem na góry. Bardzo wygodne łóżka. Bezproblemowy kontakt z właścicielem. Polecam!”

• „Byliśmy grupą znajomych na 5 motocyklach, więc z parkowaniem sobie poradziliśmy. Piękna droga dojazdowa! Bardzo miła i pomocna gospodyni. Super czysto i wygodnie. Dużo miejsca. Bardzo fajnie, że były dostępne drobne dodatki w kuchni jak kawa, herbata, cukier czy sól. A świeżutkie pomarańcze wzbudziły w nas zachwyt! Drobny gest, a jakże miły. Bardzo dziękujemy za gościnę!!!”

• „Przestronny dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym. Ładny widok z okna. Bezproblemowe wifi. Była możliwość bezpłatnego zaparkowania na ulicy pod hotelem.”

• „Bardzo przyjemny , przestronny apartament. Niczego nam nie brakowało. Wielka zaleta- możliwość korzystania z basenu . Bardzo dobrze położony -w spokojnym miejscu , dość blisko do restauracji i sklepów. Parking bezpłatny na miejscu lub też w uliczce tuż obok. Polecam !”

• La Rectoria Ocena: 10

„Piękne miejsce, w ciekawym otoczeniu. Bardzo miło spędzaliśmy czas, zwłaszcza na tarasie”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Lleida Pyrenees

na podstawie 38 996 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com