2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
Loch Lomond i Park Narodowy Trossachs Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Jeśli chcesz poczuć klimat Szkocji to jest świetne miejsce. Przyjemnie i czysto. Przyjemna pościel i wygodne łóżka. Pyszne śniadanie!”

• Rob Roy Hotel Ocena: 10

„Lokalizacja I stosunek ceny do jakości ,uczciwie też powiem że czystość i komfort nie ustępuje hotelom z wyższej kategorii moim z zdaniem .”

• Loch Long Hotel Ocena: 7

„Podobalo mi sie miejsce w jakim jest hotel, personnel bardzo mily ale uwazam ze potrzebuja pomocy treningow aby mogli byc bardziej profesionalni dotyczy to ludzi pracujacych w restauracji .Uwazam ze to nie jest ich wina tylko szefostwa .Ogolnie podobalo mi sie.Dziekuje”

• „Wystrój, bogate śniadania”

• „Pokój bardzo schludny, dobrze wyposażony. Personel bardzo miły.”

• „Wszystko”

• The Tarbet Hotel Ocena: 8

„Opinie i ocena nie do końca oddają stan faktyczny. Hotel w ostatnim czasie przeszedł proces renowacji (marzec 2024). Część w której byliśmy zakwaterowani była czysta, odświeżona i bardzo przyjemna. W hotelu działa restauracja (sugeruję zapytać o godzinę zamknięcia kuchni żeby uniknąć niespodzianek), bar oraz funkcjonuje kilka przyjemnych części wspólnych z fotelami, kominkiem itd. Wybraliśmy go z uwagi na łatwy dojazd - ok. godzina jazdy autobusem z Glasgow oraz możliwość zarezerwowania rejsu z pobliskiej przystani (fantastyczna atrakcja w przystępnej cenie). Podsumowując, jest to schludny hotel w tradycyjnym brytyjskim wydaniu z przesympatyczną obsługą (za to +1 pkt.)”

• Rosslea Hall Hotel Ocena: 10

„Miły tradycyjny hotelik. Wygodne łóżka, ciepło i smaczne śniadanie. Zatrzymaliśmy się w podróży i mieliśmy wszystko co potrzeba.”

• „Wygodny przestronny pokój. Wszystko czyste. Dostępny bar i restauracja. Śniadanie obfite i smaczne. Polecam”