2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
Loch Lomond i Park Narodowy Trossachs Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Przemili Gospodarze, którzy serwują pyszne śniadania (bardzo dobra jakość składników, ręcznie robione konfitury, domowy wypiek pieczywa) i wspaniałą włoską kolacje. Do tego bardzo wygodne i stylowe pokoje. W ogrodzie można spotkać cudne i bardzo grzeczne pieski Gospodarzy. Bardzo polecam to miłe miejsce na wypoczynek w Highlands, lokalizacja bardzo dobra do odwiedzenia jezior i doliny Glencoe”

• „Było bardzo czysto, schludnie. ładna lokalizacja. Śliczne miejsce do posiłków. Fajny klimat szkockiej wsi.”

• „Super obsługa,kolega z Polski,fajnie sie rozmawialo,opowiedizal troche o Szkocji.doradzil co sobie wziac na snadanie,bylo bardzo fajnie.Polecam.”

• Sunnyside B&B Ocena: 10

„Właściciele niesamowicie życzliwi, z dużym poczuciem humoru. Śniadanie bardzo smaczne, podane na pięknej porcelanie. Pokoje i cały obiekt niesamowicie klimatyczny. Polecam”

• „Przedstawione propozycje śniadania do wyboru po przyjeździe od szkockiego śniadania,przez wegańskie do tradycyjnego (płatki, owsianka,jajecznica z bekonem,łosoś). Przyjemnie podane, sok, duży wybór herbat ,kawa, tosty, dżem,świeże owoce. Najlepsze śniadanie w czasie naszej kilkudniowej podróży po Szkocji. Przygotowane na nasz przyjazd pokoje, świeże kwiaty,czystość i życzliwość Właścicielki.”

• Sunnyside B&B Ocena: 8

„Dobre śniadanie i bardzo miły personel.”

• Alderdale B&B Ocena: 10

„Cisza , spokój, czas się zatrzymuje . Przytulny pokoik. Napewno tam wrócę. Blisko nad jezioro . Dziękujemy ❤️❤️❤️”

• „Piekne I spokojne miejsce. Idealne do wypoczynku”

• Tullie Inn Ocena: 10

„Miejsce z historią, ale dotrzymujące kroku współczesności. Tuż przy stacji kolejowej, przystanku autobusowym i porcie, z którego po Loch Lomond rozpoczynają rejs stateczki wycieczkowe. W każdej łazience pachnące żele i szampony, w pokojach mały ekspres do kawy z wyborem kaw, herbatki i ciasteczka na deser. Można wykupić śniadania, które składają się z ciepłego posiłku, ciepłych i zimnych napojów oraz bułeczek, croissantów i owoców do wyboru. Pyszności! Obsługa przemiła. Wieczór można spędzić w klimatycznym pubie z bilardem. W ofercie restauracji lokalne przysmaki. Podsumowując - świetna baza wypadowa i przytulne miejsce wypoczynku.”

• „Urokliwe miejsce, spokojnie”

25 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Loch Lomond i Park Narodowy Trossachs

na podstawie 25 692 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com