2. Norsko hodnocení hotelů
  3. Norsko hodnocení hotelů
Lofoty Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Salteriet Průměrné hodnocení: 8

„Názvy se sice mění, možná se mění provozovatel, ale ubytování je stále stejně kvalitní, jako při našich dvou předešlých návštěvách v letech 2011 a 2012. Tentokrát jsme zde byli v zimě a neměli jsme ubytování v hlavní budově s restaurací, ale také to splnilo naše očekávání. Velké společné prostory, vybavená kuchyně (některé spotřebiče by si zasloužily výměnu), čisté společné záchody a sprchy (asi nedávná rekonstrukce). Je zde jeden samostatný záchod a 3x sprcha se záchodem. Parkování je kousek nad ubytováním. Klíče jsme si vyzvedli ve schránce a díky mapě jsme ubytování snadno našli. Až sem zase někdy zavítáme, nejspíš zvolíme stejné místo.“

• Haugteig Průměrné hodnocení: 10

„Kdo chce být na samotě uprosťřed přirody tady je spravně. Komu vadí, že musí do sprchy a na wc pár kroků ven atˇ sem nejezdi.“

• Gullesfjord Camping Průměrné hodnocení: 9

„Velmi krásné prostředí, dostačující na přespání a snídani. Pohodlné, v chatce je topení, bylo teplíčko !!!“

• Thon Hotel Lofoten Průměrné hodnocení: 10

„Kvalitní hotel, vynikající snídaně, pohodlné postele, v centru, s výhledem na moře“

• Nordis Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní pokoj pro 2 páry, naprosté pohodlí a klid.“

• Fast Hotel Henningsvær Průměrné hodnocení: 8

„Jednoduchý hotýlek pro nenáročné. Velmi jednoduše vybavený, ale čistý pokoj s rychlovarnou konvicí. Topení, takže se dal vyhřát. Skvěle umístěný, krásný výhled z okna, do městečka cca 15 minut pěšky. Velmi snadný check-in již po 12. hodině prostřednictvím sms přes kód.“

• High end sea cabins at Å in Lofoten Průměrné hodnocení: 10

„Epický výhled, lokalita na úplném kraji vesnice-soukromí. Skvělé na pozorování polární záře. Podlahové vytápění.“

• Fast Hotel Henningsvær Průměrné hodnocení: 9

„Jednoduché, autentické, akorát na přespání na noc, krásná lokalita a výhled z okna, byli jsme naprosto spokojení. Nic víc nepotřebujeme.“

• Eliassen Rorbuer Průměrné hodnocení: 10

„Super lokalita i vybavení ubytování“

• Lofoten Basecamp Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo na skvělém místě, velmi čisté a rekonstruované. Hezký výhled v typické chatce u vody. Podlahové vyhřívání v koupelně.“

Lofoty – 30 nejlepších hotelů