2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Loir-et-Cher Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• ibis Styles Blois Centre Gare Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně v ceně je podmínkou při rezervaci pokoje. Nemáme zvláštní požadavky: stačí káva s mlékem, pečivo, máslo, džem, někdy plátek šunky a sýru, domácí sladké pečivo je bonus. Obvykle hledáme ubytování v centru města s parkovištěm poblíž nebo přímo v hotelu. Zde měl hotel podzemní garáž za nevelký poplatek. Ve všech hotelech tohoto řetězce jsme se setkali s velmi příjemným a ochotným personálem.“

• Maison avec vue sur la Loire Průměrné hodnocení: 3

„poloha u řeky, možnost grilování na venkovní terase vybavení kuchyně“

• Le Pavillon Průměrné hodnocení: 7

„Ubytování je kousek od historického centra,ale na opačné straně,než je vlakové nádraží.Příjemný personál.Má vlastní restauraci. Koupelna malinká,ale plně vybavena i s fénem na vlasy.“

• Les Jardins de Beauval Průměrné hodnocení: 8

„Výborná poloha při návštěvě ZOO, chutné a bohaté snídaně, ochotný personál.“

• La Closerie du Bucher Průměrné hodnocení: 10

„Soukromí a génius loci...“

• Premiere Classe Blois Nord Průměrné hodnocení: 5

„Klimatizace“

• „Naprosto fascinující místo, které Vás okouzli kdykoliv vyjdete ,3 noci je akorát . Ranní procházka okolo zámku a vodního kanálu Vás naplní energii na cely den. Mate zámek a okolí jen pro sebe s minimem lidí. Pohled z horních ochozů zámku úchvatné. Velmi mile mě překvapily cyklostezky, jsou dokonale udržovány a vybrané , že s minimální námahou zvládne každý.V recepci velmi milý a ochotný. Doporučuji jist kdekoliv jinde pokud jste autem tak při výletu na zámek CHaumont-sur-Loire u lékárny je na Rue Maréchal de Latte 41 je menší restaurace Crepes....a vi co dělají a dělají to velmi dobře. Vyplatí se hledat i menší restaurace. Předvedou více užanou francouskou kuchyni.“

• Le Pavillon Průměrné hodnocení: 7

„Předností pokoje byl výhled na řeku se starým městem. Pokoj byl ve třetím patře bez výtahu, což pro nás problém nebyl. Koupelna s dveřmi otevírajícími se dovnitř koupelny je poněkud nešťastné řešení. Check-in je v přilehlé restauraci. Parkování veřejné na ulici (našli jsme místo ve vedlejší ulici z druhé strany bloku).“

• L appartement des bords du Cher Průměrné hodnocení: 10

„Vše čisté, prostorné, dobře vybavené“