2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Loir-et-Cher Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• „Strávili jsme v tomto apartmánu 2 noci během naší cesty po Francii. Apartmán je stylově zařízen, má oddělenou ložnici a obývák s kuchyňským koutem. V koupelně je i pračka. Z ložnice se dostanete na malou soukromou terasu ve vnitrobloku. V centru Blois jste pěšky za 10 minut a parkovat se dá zdarma na konci ulice (asi 2 minuty pěšky od apartmánu), ale krátce můžete zastavit i přímo před apartmánem. S majiteli jsme se osobně bohužel nesetkali, ale komunikace přes aplikaci fungovala výborně. Pán byl moc milý a dal nám užitečné tipy.“

• vegas Průměrné hodnocení: 9

„Vše. Paní majitelka byla velmi milá a příjemná. Čekala na nás do pozdního příjezdu a snídaně s jejími domácími zavareninami byla skvělá. Zajímavá byla sbírka amerických předmětů většinou z 50.let, kterou shromáždil její syn.“

• Blois City - Le Petit Louis XII Průměrné hodnocení: 9

„Vkusně zařízené a čisté pokoje. Milá komunikace s Alex a Vincentem. Ubytování přímo pod zámkem.“

• „Prekný byt v centre Blois. Čisty, dobre zariadeny.“

• „Přijeli jsme o 1h později než jsme nahlásili a pán, jemuž apartament patří a pronajímá jej, na nás čekal. Přesto byl stále milý. Naštěstí bydlí ve vedlejším vchodu. Poskytl nám zdarma garáž k ubytování. Jinak se v centru Blois nedá zaparkovat“

• Gîte 3 km centre ville de BLOIS Průměrné hodnocení: 9

„Pěkné a prostorné ubytování na klidném místě. Milá hostitelka i sousedé. Posezení na zahradě za domem s grilem.“

• Duplex 60 m2 bord de Loire Průměrné hodnocení: 10

„Wifi součastí pobytu. Kvalita wifi vynikající. A celkové ubytování super. Naprostá spokojenost. Parkování zdarma. Obchody pro ranní nákup čerstvého pečiva do 5 minut. Příjemná obsluha. Všichni spokojeni. Předání ubytování pověřené osobě proběhlo v dohodnutý čas přesně a rychle. Děkujeme moc za výtečný pobyt.“

• Magnifique logement au pied du Château Průměrné hodnocení: 10

„Skvela poloha v centru, parkovani a obchod vzdalene do nekolika minut. Velmi ochotny hostitel Joffrey, ktery poradil a byl velmi ochotny s pokyny k prijezdu. Byt naprosto cisty a skvele vybaveny.“

• La petite maisonnette Průměrné hodnocení: 8

„Le patron tres reaktivní, aimable.“

Loir-et-Cher – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 50 619 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com