2. Italija: recenzije hotela
  3. Lombardija: recenzije smještajnih objekata
Lombardija Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Residenza Porta Volta Prosječna ocjena: 10

„Odlican smjestaj, lokacija pored tramvajske stanice, cisto, udobni kreveti, vrlo ljubazni na recepciji, spa, sauna i teretana u prizemlju savrsenstvo. Sve preporuke”

• antonellagardalake Prosječna ocjena: 10

„Apartman je čist, udoban, ima sve što je potrebno, tu je i terasa na kojo se možeš opuštati uz pogled na šumu i cvrkut ptičica. Auto je bilo u privatnoj garaži za koju smo imali svoj ključ. Gospođa Antonella je jako susretljiva i stoji na raspolaganju. Preporuke svima!”

• „Priroda”

• Agriturismo La Camilla Prosječna ocjena: 8

„Prekrasno mjesto”

• Sebino 8 - Monolocale Cool Prosječna ocjena: 7

„Svidio nam se balkon, bogato sadržajem i ima veliki TV koji ima Netflix.”

• Casa Vacanza Luce Prosječna ocjena: 9

„Prostranost i lijep interijer, udobnost”

• ORTI COURT HOME Prosječna ocjena: 10

„Apartman je bio cist, uredan i udoban. Domacini su bili ljubazni i usluzni”

• „Nešto sasvim posebno: dizajn,udobnost, cistoca Sigurnost sa elektronskom bravom. Objasnjenja koja sam dobio i dostupnost na Whatsaapu u svaka doba. Neki sitni detalji, kao npr hladno pice, kapsule za kavu. Lokacija odlicna, podzemna u blizini sve vrate supermarketa, jezgra grada u blizini cak i setnicom. Siguran parking sa podzemnom garazom u blizini. Svakom preporucujem ovu jedinicu, jer je stvarno predobra. Rado se vracam opet!”

• Corte Davini Agriturismo Prosječna ocjena: 10

„Na jezeru smo često, jedan od lepših smeštaja. Domaćini izuzetno uslužni.”

• „Ljubazni, usluzni, apartman inzvaredan na dobroj lokaciji pre svega cist i opremljen sa svim sto ne potrebno”

30 najboljih objekata u regiji 'Lombardija'

na temelju 960.663 recenzija objekata na Booking.com-u