2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Lucca Area Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Villa La Nina Scor din comentarii: 10

„zona in care e amplasata, aspectul vilei, curatenia”

• Hotel Plazza Scor din comentarii: 10

„Personalul foarte amabil , parcarea subterana super safe , camera mare si curata , baia foarte mare”

• Best Western Grand Hotel Guinigi Scor din comentarii: 6

„Mic dejun variat, am fost multumiti. Ne-au placut decoratiunile din spatiile comune . Ni s-a repartizat alta camera dupa ce personalul a constatat ca defectele pe care le-am semnalat (aerisirea la baie si aerul conditionat nu functionau) nu puteau fi remediate pe loc . Personalul a fost amabil, atent si receptiv la solicitarile noastre .”

• „Priveliștea superba și tot ce este împrejur.”

• The smile's home Lucca Scor din comentarii: 7

„Mi a placut linistea, faptul ca am avut parcarea in curte si un loc in spate pentru gratar. Samuele a fost foarte amabil si am comunicat usor cu el, ne a asteptat si cu un mic dar☺️”

• „Locatie excelenta, apartament mare si cu o bucatarie foarte bine utilata. Ne-a ajutat mult deoarece aveam o perioada de 3 saptamani de cand stateam in Italia si am dus dorul mancarii de acasa. Am avut noroc cu bucataria utilata si am gatit. A fost curat si gazda foarte amabila. Recomand cu drag!”

• Hotel Napoleon Scor din comentarii: 9

„Curatenie, personal foarte amabil și faptul ca accepta animalele de companie. Un hotel foarte frumos!”

• Hotel Country Club Scor din comentarii: 10

„Am ales hotelul in detrimentul altora din Pisa, pentru locatie si pret. (pare putin mai old dar este frumos si curat) Locatia excelenta, in mijlocul naturii, intr o localitate mica fara prea multe prin jur Hotelul are restaurant unde se manaca o vita excelenta si fructe de mare si paste. (nu au porc/pui) Micul dejun nu foarte bogat, dar suficient. (2 feluri de mezeluri, cascaval, rosii, cereale, oua, patiserie, cafea buna la bar) Piscina excelenta! (au si piscina pt copii) cu salvamar Camerele mari si curate Personal amabil Parcare proprie suficienta”

• Albergo San Martino Scor din comentarii: 9

„Curatenie, locatie in centrul vechi, mic dejun foarte bun si diversificat”

• Hotel Stipino Scor din comentarii: 10

„Personal amabil,am fost sunati ca am fost mutati in alt hotel la 50 m ,parcare mare la hotel Stipino ,camera mica ,dar confortabila.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Lucca Area