2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Lucca Area Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Casa Paolina Scor din comentarii: 10

„Totul a fost la superlativ!! Locatia este ca la hotel de 4 stele, totul nou, curat, cu bun gust! Nu am ce sa spun decat ca data viitoare voi veni direct aici, si recomand cu caldura sa va cazati aici, nu o sa regretati!”

• Casa Amorino Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este poziționat perfect, foarte aproape de punctele de interes, restaurante și magazine. Curățenia exemplară și dotările acestui apartament au făcut ca vacanța noastră în Toscana să fie foarte plăcută.”

• „Locatia a fost conform descrierii , scarile putin incomode de urcat pana la etajul 4, interiorul apartamentului mobilat cu gust. Locatia foarte aproape de centrul orasului, langa cafenele ,restaurante si magazine. Totul a fost perfect. Recomand.”

• Giuseppe Giovannetti 40 Scor din comentarii: 8

„Am fost un grup de cinci persoane. Raportul calitate preț a fost mai mult decât bine. Apartamentul este foarte frumos împărțit cu 3 dormitoare mari, bucătărie și baie. Este curat, zugrăvit, doar ca este un miros puțin deranjant la început până te obișnuiești, și asta probabil datorită mobilei mai vechi din bucătărie. Pentru cei mai “mofturoși” nu cred că le-ar cădea bine 🙈. Așa cum am spus, per total, pentru o noapte în trecere prin Lucca spre Cinque Terre a fost foarte bine.”

• Suite Sofia Scor din comentarii: 10

„Locatia, curatenia”

• Shanty Home Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este spațios, paturile/saltelele sunt comode. Bucătăria complet utilată. Centrală termică proprie. Gazdele sunt extrem de atente, oferă multă informație atât despre obiectivele turistice cât și despre puncte gastronomice. Imi doresc sa revin. Foarte aproape de gară. Aproape de zidul cetății.”

• Vinciguerra Central House Tuscany Scor din comentarii: 10

„Aproape de strada, parcare in curte , curatenie ,aier conditionat fuctionabil , supermarket aproape.”

• Appartamento Stellario Scor din comentarii: 5

„Locatie buna, in centrul istoric.”

• Il Puccino - Modern Apartment Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este amplasat intr-o zona linistita, cu o parcare gratuita aflata la cativa metri distanta. Distanta pana la cetatea Lucca este de doar 15 minute de mers pe jos. Curatenia in apartament a fost ireprosabila. Acesta este dotat cu tot ceea ce este necesar pentru o familie cu copil. In plus, dispune de o terasa foarte draguta, cu priveliste catre munti. Am mai prelungit sejurul, cred ca acesta lucru spune totul :)”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Lucca Area

pe baza a 27.537 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com