Lucca Area Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadania ,,słodkie", jak to we Włoszech, codziennie dokładnie to samo. Jeśli chodzi o pobyt w obiekcie to niestety nie mogę podać ,,plusów".”

• „Cudowne, pięknie i stylowo urządzone, pachnące czystością miejsce! Gospodyni bardzo pomocna i gościnna. :) Bezpieczne miejsce na przechowanie rowerów pod kluczem i prywatne miejsce parkingowe. W pokoju duża szafa, wygodne łóżko - wszystko nowiutkie i zadbane. Lucca nas zachwyciła i na pewno wrócimy! Polecam bardzo! :)”

• La Tosca Rooms Ocena: 10

„Wszystko. Pokój był przestronny, duży, bardzo przytulny, łazienka duża i czysta. W łazience dodatki znajdowało się lustro powiększające idealne do makijażu 🙂”

• „Bardzo przyjemna atmosfera, śniadanie super, czysto, wygodnie. Było wszystko czego potrzeba.”

• „Przyjazny personel, bardzo smaczna kawa i śniadanie. Świetna lokalizacja w bezpiecznej okolicy.”

• „Lokalizacja”

• Corte Volpe Home Ocena: 10

„Od początku wszystko było cudowne, gospodarze przyjęli nas koło północy bardzo miło, zaoferowali herbatę i kawę oraz pozwolili nam wybrać pokój. Każdego ranka czekała na Nas kawa i domowe ciasto, Patrizia dawała nam wskazówki co zwiedzić i polecała restauracje z pyszną włoską kuchnią. Ostatniego dnia gospodarze zaprosili nas kolację, zjedliśmy pyszną carbonarę i do nocy rozmawialiśmy :) Jeśli wrócimy do Włoch, do Toskanii napewno znów zatrzymamy się w Corte Volpe :)”

• Bella Lucca Ocena: 8

„Miejsce przestronne,bardzo czyste,parking pod domem.”

• Gessy's Ocena: 8

„Bardzo miła właścicielka mieszkania. Piękny widok na miasto z niektórych pokoi. Do dyspozycji kuchnia.”

• „Lokalizacja, piękne pokoje.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Lucca Area

na podstawie 76 873 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com