2. Ukrajina hodnocení hotelů
  3. Lvov hodnocení ubytování k pronájmu
Lvov Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• „Ubytování přímo v centru v klidné ulici. Perfektní poměr cena výkon. Velmi příjemné jednání s majiteli. Poradili mi i nejbližší bankomat, což bylo doslova za rohem 🙂 potřeboval jsem zůstat v den odjezdu trochu déle než bylo domluveno předání bytu kvůli spoji což mi velmi ochotně umožnili. Jinak bych se tahal po městě se zavazadli.. Velká výhoda v dnešní době je i provizorní kryt ve sklepení v případě, že by hrozilo nebezpečí od ruských teroristů“

• „Moje recenze může být trochu zaujatá. Ve Lvově jsem byla počtvrté. Pan majitel byl velmi milý, počkal na mě při příjezdu, vše vysvětlil. Byt je skvělý, hlavně teď, v průběhu války. Nad Vámi je umístěna obrana proti leteckým střelám. Co si přát více? :)“

• Apartments JustLvivIt at the Rynok Square Průměrné hodnocení: 7

„Líbilo se místo kde se nachází byt“

• Grand de Luxe Residence Lviv Průměrné hodnocení: 10

„Člověk tam má vše co potřebuje, čisto, útulno prostě nádhera. Nejvíce se mi líbil check in, u kterého nemusel být majitel. A pohodlně jsme se mohli ubytovat bez něj, i po x hodinovém zpoždění. Majitel byl úžasný, ihned odpovídal na dotazy, ihned poslal instrukce. Za mě TOP!!“

• Magic Apart 31 Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní lokalita, blízko centra a 100 metrů od velkého nákupního centra Forum. Byt perfektně zařízený kvalitními spotřebiči. Je nový a čistý. Parkovaní v uzavřeném dvoře, vrata na dálkové ovládání. Takhle bych představoval ideální ubytovaní.“

• Homey apartment on Vicheva Str. Průměrné hodnocení: 10

„Výjimečné čistý byt. Majitelka vstřícná. Byt v klidné časti města. A blízko centrum.“

• Potocki Apartments Průměrné hodnocení: 8

„Čisté prostředí, příjemný personál.“

• Opera Center Hotel & Apartments Průměrné hodnocení: 7

„S3x“

• Villa nagori Průměrné hodnocení: 9

„Výhled na hory, klidná lokalita. Majitel nabídl možnost venkovních koupelí v kádích s teplou vodou a saunu.“

• View on Rynok Square apartments Průměrné hodnocení: 9

„Krasny byt v hezke lokalite na namesti Stary Rynok. V bytě je vše, dokonce i jednorázové pantofle!“

Lvov – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 171 313 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com